טיפים לבניית פרופיל מושלם באתרי הכרויות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אז הסרתם את המגננות ואת הפחדים ונרשמתם לאתר הכרויות. כל הכבוד! זה כבר צעד ראשון חשוב במסע שלכם לעבר מציאת החצי השני שכולנו מייחלים לפגוש בשלב כזה או אחר בחיים. אבל איך עושים את זה בצורה טובה? ובכן, כמו לכל דבר בחיים גם בפרופיל באתר הכרויות יש דברים שכדאי לעשות ודברים שלא כדאי. הבלטה של נושאים מסוימים עשויה להגדיל את הסיכוי שלכם לקבל מאצ' וגם למצוא אחד כזה במידת התאמה גבוהה יחסית. 

יש אתרים שבהם האלגוריתם פחות או יותר חוסך לכם את המשחק של "ימינה-שמאלה" או את השיטוט האינסופי בין התמונות והפרופילים, אבל עדיין כדאי שהפרופיל שלכם ישקף אתכם בצורה נאמנה – גם כי כדאי להיות אמינים באופן כללי, וגם כי זה פשוט יעזור לאלגוריתם למצוא לכם מאצ' מתאים יותר. 

אז קבלו מספר כללי אצבע לבניית פרופיל מושלם באתר היכרויות.

מה כן 

 1. צרו סקרנות. אף אחד לא מצפה שתהיו קופירייטרים (אם אתם כן – הרווחתם), אבל כן תארו את עצמכם קצת בממזריות ולא רק בתיאורים יבשים. נסו להשאיר חלק קטן מעורפל אבל המידה שיעורר את הסקרנות של הצד השני לדעת למה התכוונתם.   
 1. ספרו על תחביב שלכם. אוהבים לגלוש? לצייר? לשחק כדורסל? תמיד טוב לזרוק מילה על דברים שאתם אוהבים לעשות. זה גורם לצד השני להכיר אתכם טוב יותר, מסייע במציאת תחומי עניין משותפים וגם מראה שאתם לא רק המקצוע שלכם אלא בני אדם יותר עמוקים ושלמים מזה. 
 1. ודאו שאתם מובנים. שימו לב למה שאתם כותבים, שהניסוח מאורגן וקוהרנטי, שאין לכם שגיאות כתיב (ממש מוריד! לא כדאי לנסות) ושבאופן כללי מי שקורא מה שכתבתם מבין מה אתם רוצים. אם אתם לא בטוחים – בקשו מחבר או חברה שיערכו אתכם.  
 1. תנו זווית אישית. לא צריך רק למלא את הפרטים כמו תוכי, למלא משבצות ולשלוח את הטופס. שווה לכתוב כמה מילים חופשיות שנותנות הצצה אישית אל מעבר למה שהאתר / אפליקציה דרשה מכם.
 2. משהו חשוב לכם? הזכירו אותו. אם אתם טיפוס יותר משפחתי או יותר של חברים, קשורים לסבא וסבתא או דווקא סוליסטים – תנו קרדיט לאנשים שאתם אוהבים בחייכם. לא תאמינו כמה זה מעיד עליכם כשקוראים את זה.
 3. קחו את הזמן. כתיבת פרופיל לאתר היכרויות צריכה לשקף את מי שאתם בדיוק, ולכן היא יכולה להימשך מספר סבבים עד שתגיעו לגרסה שאתם מרוצים ממנה. אם אתם לא שלמים עם התוצאה, נסו שוב עד שתגיעו לפרופיל שממנו תהיו מרוצים. 

מה לא

 1. אל תשקרו. עשו לעצמכם ולכולנו טובה, פשוט אל. זה מיותר, מתגלה מהר מאוד, גורם לאי נעימות ומוציא אתכם לא רציניים. ספרו משהו אמיתי על עצמכם, וכך הסיכוי שתמצאו משהו אמיתי יגדל בטור הנדסי. 
 1. אל תתרברבו ואל תתנשאו. אף אחד לא אוהב שמתנשאים מעליו, גם אתם. ולכן אפילו אם אתם בטוחים שאתם אלופי העולם בפינג-פונג וכולם חייבים לדעת מזה, לא בטוח שפרופיל באתר היכרויות הוא המקום להצהיר על זה. חכו לשיחה או לדייט, זו פלטפורמה יותר טובה ונוחה לכך.  
 1. אל תעשו "רשימת מכולת". כלומר – "אני מחפש מישהי חכמה, בלונדינית, ספונטנית, אוהבת את החיים, עם תואר ראשון לפחות ומסודרת כלכלית" יעבוד הרבה פחות טוב. עדיף להזכיר שתיים-שלוש תכונות אופי שהייתם רוצים למצוא בבן / בת הזוג ולתת לדברים לזרום משם.  
 1. אל תהיו קלישאתיים. אם הפרופיל שלכם ייראה כמו עוד פרופיל בנוף של אתרי ההיכרויות, סיכויי ההצלחה יהיו בהתאם. נסו להיות מקוריים, ייחודיים ולחשוב על משהו שעוד לא חשבו עליו. 
 1. הימנעו משפה אלימה או מינית. אלימות זה אף פעם מומלץ ואת המיניות ממש כדאי לשמור לשלב מתקדם יותר. דברו בכבוד לצד השני ובנו בהתאם גם את הפרופיל שלכם. ניסיונות לשלב מסרים מיניים כבר בפסקה על עצמכם בדרך כלל זוכים להתעלמות.   
 1. אל תשדרו ייאוש. "נמאס לי להיות לבד" או "מי שרוצה פרטים שיפנה בפרטי" הם משפטים לא נעימים, לא מזמינים ומשדרים מסר שאתם כאן מחוסר ברירה, לא באמת רוצים להיות פה ומחפשים לצאת לידי חובה במקום לספר על מי שאתם. תחשבו אם אתם הייתם פונים לכרטיס כזה. 

גם האלגוריתם צריך פרטים

אז גם אם שיטת ההתאמה היא שונה ובעצם חוסכת לכם הרבה עבודה וכאבי ראש, זה לא אומר שלא צריך להשקיע בפרופיל שלכם, לשלב תמונה מחמיאה, לכתוב כמה מילים נחמדות ולשלוח את כל זה לעולם כדי לקבל בחזרה דייט. העולם החדש מציע לנו המון אפשרויות, למשל וידאו דייט או שיטות מתקדמות למציאת התאמה. נצלו את היתרונות שלו, והגיעו מוכנים תוך הקפדה על הפרטים הללו. זה בטוח לא יכול להזיק. מקסימום תצליחו 🙂 

מודעות: