טיפים למציאת מחסן גינה איכותי

השוואה נכונה בין סוגים שונים של מחסן גינה יכולה לעזור לכם למצוא פתרון מקצועי לבית או לעסק. הנה כמה טיפים שיעזרו:

א. החליטו איזה סוג של מחסן אתם צריכים – בשלב הראשון תצטרכו להחליט בעצמכם איזה סוג של מחסן ישרת אתכם על הצד הטוב ביותר. שימו לב בעיקר להבדלים בין מחסן רגיל, ארון שירות, ארגז אחסון נייד, ארגונית קטנה, חניונית לבית פרטי או בקתה שיכולה לשמש לאחסון כמויות גדולות של ציוד.

ב. בדקו את הנעילה – בדקו גם את סוג הנעילה של המחסן. מחסן איכותי אמור להינעל בקלות ולאפשר הגנה אופטימאלית על הרכוש שלכם. הנעילה חשובה גם ברכישת מחסן לגינה פרטית וגם ברכישת מחסן לעסק או לחנות.

ג. ודאו מידות, מדפים ופתרונות אחסון – מלבד שמירה על הציוד מפני נזקי לחות, גשם ומזג אוויר, המטרה של המחסן היא גם לספק לכם פתרונות אחסון. את פתרונות האחסון תוכלו להשיג עם מדפים. בדקו האם יש אופציה להוספת מדפים ובכמה מדפים ניתן להשתמש בתוך המחסן. התחשבו גם במידות של המחסן וודאו שהוא מתאים לצרכים שלכם.

ד. בררו האם יש צורך בחלון – בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא בכל המחסנים יש חלון ובחלקם גם אין צורך בו. חלון מייקר את מחיר המחסן אבל הוא קריטי בשמירה על ציוד שדורש אוורור. לעומת זאת, מחסן שבו משתמשים כדי לאחסן ציוד יבש לא דורש אוורור ולכן בדרך כלל גם אין צורך בחלון.

חיסכון בהוצאות בלי להתפשר על איכות

מחסן גינה איכותי שווה את ההשקעה. השאלה היא כיצד חוסכים בהוצאות בלי להתפשר על איכות המחסן. כאן הטיפ העיקרי הוא להגיע לאולמות התצוגה ולהשתמש במידע שמופיע באתרי האינטרנט כדי להשוות בין מחסנים. איסוף מידע יעזור לכם לדעת מה המחירון המקובל בענף וכמה תצטרכו להשקיע כדי להשיג את המחסן שמתאים לכם.

קחו בחשבון הוצאה חד פעמית על המחסן ובחלק מהמקרים הוצאות נוספות על הובלה והרכבה. יחד עם זאת, בדקו האם ניתן לחסוך חלק מההוצאות באמצעות הובלה או הרכבה עצמית.

דרג את המאמר