ייעוץ בנושא גירושין

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

ההחלטה לפרק את הנישואין ולהתגרש היא החלטה שעל פי רוב מתקבלת, כצפוי, בלב כבד, לאחר תקופה של היסוסים ולבטים. ייעוץ משפטי בנושא גירושין עשוי לסייע גם לזוגות שמחליטים להתגרש באופן מושכל, תרבותי ובעיקר- בהסכמה משותפת כי פירוק הנישואין הוא הפתרון הטוב ביותר בהינתן הנסיבות שגרמו לקבלת החלטה על כך.

חשיבות הייעוץ המקצועי והשלכותיו

חשיבותו של ייעוץ מקצועי על ידי עורך דין המומחה בענייני משפחה נובעת ממורכבותו ומהפרטים הרבים אשר יש לתת עליהם את הדעת כגון: משמורת, הסדרי ראייה, חלוקת רכוש, מזונות, ירושה, צוואות ועוד.

ייעוץ עשוי לחסוך ולא אחת אף למנוע בזבוז משאבים פיזיים ונפשיים ולקצר את התקופה שבה שרויים שני בני הזוג בתחושה של אי ודאות ושל המתח הכרוך בה ונלווה אליה.

ייעוץ יכול במקרים מסוימים למנוע גירושין ובמקרים אחרים לייתר את הצורך בליבון הנושא בערכאות המשפטיות, על כל המשמעויות הכרוכות בו בכלל וההוצאה הכספית בפרט. ייעוץ מקצועי עשוי להניע את שני בני הזוג להסכים להליך גישור, אשר גם אם בסופו לא יצליח למנוע גירושין, הוא יאפשר את הוצאתם לפועל באופן שלא יהיה כרוך בהאשמות הדדיות או בניסיונות לנשל מי מבני הזוג מהרכוש.

ייעוץ משפטי עשוי להועיל גם בחשיפת בני הזוג למשמעות המלאה, העמוקה והמהותית, של תוצאות הגירושין והשלכותיהם, ובכך להניא את מי מבני הזוג שיוזם את הגירושין לממשם.

אין תחליף לעורך דין או מגשר מתחום המשפחה והגירושין

גם אם וכאשר מתייעצים עם חברים טובים, אשר אין כל ספק כי הם רוצים בטובתכם, ייעוצם, טוב ומועיל ככל שיהיה, לא מהווה תחליף לייעוץ משפטי, שבו נדרש היועץ למכלול המשמעויות הכרוכות בגירושין ובעיקר למחירים אשר ייתבעו ויידרשו מכל אחד מבני הזוג, בין אם הוא יוזם את הגירושין ובין אם לא.

גירושין שנכפים על מי מבני הזוג שלא מעוניין להתגרש עלולים לקלוע אותו, או אותה, למצב, אשר יחייב לכלכל את מצבו החדש באופן שלא נערך לקראתו על כל המשמעויות הכלכליות הבלתי נמנעות הכרוכות מהאחריות הרבה שמעתה ואילך מי שיישא בה יהיה רק אחד ולא שניים.

סיכום – ייעוץ בנושא גירושין

ייעוץ משפטי בנושא גירושין עשוי לסייע ולהועיל לכם בחידוד השפעתם הצפויה על ילדיכם ומה וכיצד נכון לעשות על מנת למזער, ככל שניתן לעשות זאת באמצעות תכנון מוקדם, את הנזק שייגרם בגינם לילדיכם.

ייעוץ בנושא גירושין הוא תנאי הכרחי למימושם.

למידע נוסף התייעצות עם עורך דין גירושין

מודעות
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});