המרכיב החשוב ביותר של איטום הגג שלכם הוא חומר הגלם האיכותי באמצעותו נבצע את האיטום

משימת איטום הגג בבית שלכם היא אחת המשימות החשובות ביותר עבור שגרת היום יום האיכותית בו, בין אם אתם מבינים ומפנימים זאת ובין אם לאו. במרבית המקרים, למרבה הצער, אנחנו מצליחים להבין את חשיבותו של הגג האטום שלנו ופונים לשירות איכותי של איטום גגות רק לאחר שאנחנו מבינים שישנה תקלה כזו או אחרת באיטום הגג שלנו, ואנחנו סובלים מנזקים של רטיבות שיכולים לנוע בין נזקים קוסמטיים לתקרת הדירה שלנו ובין קצרים של ממש במערכת החשמל כאשר מגיעים אליה מים. ברור, אם כן, מדוע איטום הגג האיכותי שלנו הוא חשוב כל כך, וכעת חשוב לשאול בעיקר איך נוודא כי הגג שלנו אטום ברמה הגבוהה ביותר. המרכיב הראשון של המשימה הזאת הוא כמובן השירות האיכותי שיבצע את איטום הגג שלנו עבורנו, ואנחנו מדברים כמובן על השירות של איטום גגות. עם זאת, איכותו של האיטום תלויה במידה רבה בחומר הגלם באמצעותו נבצע את האיטום, ובהקשר זה חשוב להכיר את הפתרון האיכותי ביותר כיום עבור איטום גגות ברמה הגבוהה ביותר – יריעות ביטומניות. במאמר זה נכיר את הביטומן ואת יתרונותיו באיטום הגג שלכם, ואת האיטום האיכותי באמצעות יריעות אלה.

מה זה בדיוק ביטומן, מהן יתרונותיו עבור איטום גגות, וכיצד מבצעים איטום באמצעות יריעות ביטומניות?

  • מה זה ביטומן? כאמור, יריעות ביטומניות מבוססות על החומר הנקרא ביטומן. ביטומן הוא חומר שמבוסס על תהליך הזיקוק של נפט, כאשר למעשה מדובר בתוצאת לוואי של תהליך זיקוק של חומרים אחרים מנפט, שעם השנים הבינו שגם בה יכול להיות שימוש איכותי במיוחד. במידה רבה, אין הבדל גדול כל כך בין הביטומן לאספלט שכולנו מכירים טוב כל כך, אך הביטומן בצורתו הגולמית מגיע כנוזל צמיגי וצפוף במיוחד, שמתקשה במהירות והופך במהרה למשטח אטום במיוחד שמים לא יכולים לחדור אליו כמעט לחלוטין. אחד השימושים הנפוצים ביותר לביטומן בחברה שלנו הוא העיבוד שלו ליריעות איכותיות של כמה מילימטרים, שכאשר מחברים אותן בצורה מקצועית האחת לשנייה ולגג שלנו, ניתן ליצור שכבת איטום בלתי חדירה לאורך זמן בגג שלנו.
  • כיצד נבצע את האיטום? איטום באמצעות יריעות ביטומניות הוא איטום המתבצע, כאמור, על בסיס כמה וכמה יריעות שמגיעות כפי שהן עם שירות האיטום האיכותי של איטום גגות. את היריעות הללו יש צורך לפרוס בצורה מקצועית על פני כל שטח הפנים של הגג, כמובן לאחר הניקוי המקצועי שמתבצע בגג. כעת יש צורך להלחים את היריעות הביטומניות אחת לשנייה בשוליהן בכדי להבטיח את המשטח האטום והאחיד ביותר, ולאחר מכן להלחים אותן לדפנות הגג בצורה מקצועית בכדי להבטיח שלא תהיה אפילו מגרעת אחת בשכבת האיטום האיכותי. קל להבין שמדובר בתהליך מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, שמקצועיות המבצעים אותו היא חשובה במיוחד עבור איטום הגג האיכותי

איטום עם יריעות ביטומניות מצריך עבודה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר 

הוא שירות שמתמחה בכל משימות האיטום בגג ובמרכיבים אחרים של הבית והעסק. בבסיס השירות שלנו עומדת ההבטחה שלנו לגג האטום ברמה הגבוהה ביותר בבית שלכם – ואת הגג האטום הזה תוכלו להשיג באמצעות יריעות ביטומניות, הדרך הנכונה לאטום את הגג בצורה מקצועית כיום. פנו אלינו עוד היום ונתאים עבורכם את הפתרון האיכותי ביותר עבורכם.

דרג את המאמר