בין שאנחנו רוצים לצבוע מחדש את רכבנו ובין שאנו רוצים לתקן את הפח השרוט או העקום, מה שבטוח הוא זה שנרצה לדעת כי רכבנו מופקד בידיהם של אנשי מקצוע מיומנים אשר יבצעו את מלאכתם נאמנה. פחחות רכב, כמו שירותי תיקון רבים נוספים במכונאות, אינם עניין זול ובטח לבטח שכדאי שנערוך סקר שוק מקיף בטרם נביא את רכבנו אל המוסך.

אז כיצד בוחרים מוסך פחחות רכב?

ראשית כל, חפשו אחר מוסך הנמצא בקרבת אזור מגורכם. אל תרחיקו לכת יותר מדי – אם אתם גרים באזור המרכז, חפשו אחר מוסך פחחות בתל אביב או בעיר מגורכם המדויקת. חיפוש אחר מוסכים לא צריכה לגרום לכם לנדוד למרחקים ארוכים.

שנית, כאן ריכזנו מספר טיפים מרכזיים שיעזרו לכם לבחור את המוסך המקצועי:

בחרו רק במוסך מורשה

למרבה הצער, עד כמה שמשרד התחבורה נלחם בתופעה, גם כיום ניתן למצוא מוסכים פיראטיים המציעים את שירותיהם. מוסכים אילו אינם מצוידים כהלכה ומתאפיינים בטכנולוגיות עתיקות ולעתים כאלו שאינן תואמות לרכב. לפיכך, הקפידו קודם כל להביא את רכבכם למוסך מורשה אשר יידע כיצד לטפל בדגם כהלכה.

הסתמכו על המלצות

רבים בוחרים את המוסך מרפרוף קל ברשת האינטרנט. עם זאת, חשוב להסתמך על ניסיונם של אחרים. בדקו מול מכרים וחברים באשר למוסכים שהם התנסו בהם. מה היה טיב השירות? תוך כמה זמן הרכב היה מוכן? מה היה טווח המחירים? האם יצאו עם תחושה עגומה אחרי הטיפול? או שמא הרגישו שדאגו לכל מבוקשם?

בדקו את המוסך במו עיניכם

הסטיגמה של מוסך מלוכלך ומטונף שמורה לימים עברו בהם הפיקוח היה רופף. כיום מוסכים צריכים לשמור על סטריליות, היררכיה אצל צוות העובדים והתעדכנות שוטפת בטכנולוגיות האחרונות. הגעתם אל המוסך? עתה הסתמכו על החושים שלכם. אם אתם חשים כי ישנו אי סדר או אי שמירה על משטח עבודה נקי ומסודר, הרי שייתכן ומדובר במקום בעל סביבת עבודה לא מקצועית ובלתי מסודרת ומאורגנת.