כך בוחרים תקליטנים לאירועים שלכם

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

קשה לחשוב על אירוע אשר יתקיים כיום, ללא שירותים של תקליטן מקצועי. התקליטן הוא זה אשר שולט במוזיקה לאורך כל האירוע מתחילתו בקבלת הפנים, דרך שלב הריקודים והאוכל, ועד שאחרון האורחים לוקח את פיסת העוגה. בקיצור, התקליטן יכול לגרום לאירוע שלכם להפוך להצלחה ענקית, אם אתם כמובן בוחרים מראש תקליטן איכותי לצורך העניין, אשר יוכל לספק לכם מוזיקה נהדרת. אבל איך אפשר לדעת כי התקליטן אכן מוצלח מראש?

תקליטנים לאירועים – הקריטריונים לבחירת תקליטן

  • ניסיון – ניסיון הוא אמנם לא הכל, ואפשר גם לבחור תקליטנים לאירועים אשר יש להם ניסיון מועט יחסית, אך בכל זאת – כדאי שהאירוע לא יהיה תקלוט הבכורה שלו מטבע הדברים. לפעמים יש כמובן יתרון בתקליטן צעיר יותר, אשר מחובר למוזיקה עדכנית, אך כדאי תמיד לראות שיש ניסיון של שנה לפחות בתקלוט באירועים מסוגים שונים.
  • עושר מוזיקלי – אסור שהתקליטן יהיה נעול מראש על רשימה של שירים בסגנון כזה או אחר. תקליטן מוצלח יודע לספק מגוון של שירים בכל ז'אנר באשר הוא. כמובן שהתקליטן קשוב מאד גם לבקשות שלכם ולטעם של הקהל אשר מוזמן – שאתם כמובן מכירים היטב. כך אפשר ליצור סט שירים מגוון ומוצלח.
  • מערכת הגברה ותאורה – על רוב התקליטנים המקצועיים, יש כמובן ציוד הגברה ותאורה שהם מביאים עימם. חשוב מאד לראות שהתקליטן מתחבר מראש למערכות שיש במתחם האירועים, בכדי שהסאונד יהיה מעולה. אם מדובר על מערכות תאורה מיוחדות או מערכות אפקטים (עשן, פליקרים וכו') – חשוב שהם יחוברו מבעוד מועד.

אירוע שלא שוכחים

ברגע שאתם בוחרים תקליטן מוצלח ואיכותי, הרי שהדבר מהווה מתכון להצלחה עבור האירוע שלכם ללא כל צל של ספק. חשוב מאד לקחת מספיק זמן מראש, בכדי שתוכלו להשוות בין מספר תקליטנים שונים, לראות מה הם מציעים לכם, האם יש לכם כימיה איתם, וכמובן מה טווח המחירים שלהם – כדי שתוכלו לבחור בנינוחות את התקליטן הטוב ביותר לאירוע שלכם.

מודעות
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});