נשימה עמוקה: כך תתמודדי עם ההתרגשות הנעימה לקראת צילום בוק בת המצווה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

את מתרגשת, מצפה ולא יכולה עוד לחכות: צילומי בוק בת מצווה נערכים בעוד כמה ימים! את לא עוצמת עין בלילה וליבך פועם בחוזקה רק מלחשוב על הפלאש הראשון? את בסך הכל מתרגשת, כמה כייף! לפניך, 5 דרכים יעילות להפחית את ההתרגשות ואפילו ליהנות ממנה!

1.קבלי עצות וטיפים מחברות שכבר חגגו בת מצווה

את לא הראשונה מבין החברות הטובות שחוגגת את בת המצווה? מצוין! תוכלי להסתייע בחברות הטובות שכבר חגגו ועברו את החוויה של צילום בוק בת המצווה. איך החברות יכולות לעזור לך? שתפי אותן בכל ההתלבטויות והחששות שלך וקבלי מהן המלצות וטיפים ליום הצילומים המרגש. זכרי כי לפחות חברה אחת תתלווה אליך לצילומי בוק בת מצווה, כך שצפויה לך מעטפת מפרגנת ואוהבת.

2.בחרי יחד עם אמא את פריטי הלבוש המחמיאים ביותר

אחת הדרכים להתמודד עם ההתרגשות היא למקד אותה בעשייה. במילים אחרות? במקום להתעסק בהתרגשות שמציפה, התעסקי בהכנות ליום המרגש. לדוגמא: יחד עם אמא, אחות או חברה טובה, בחרי את פריטי הלבוש שאיתם תצטלמי. טיפ קטן אליך: בני לעצמך "טוטאל לוק", כלומר, סט שלם הכולל גם את האביזרים, גרביים/גרביונים, קישוטים לשיער, תכשיטים, נעליים ועוד.

3.הזכירי לעצמך כי המטרה היא פשוט ליהנות!

אולי הדבר החשוב ביותר שאת צריכה לזכור הוא שיום צילומים של בוק בת מצווה מקצועי, הוא יום כייף! ההתרגשות הגדולה שלך מובנת והרצון שלך ליהנות מיום הצילומים מובן אפילו יותר. יום הצילומים הוא יום שבו תזכי לפירגונים, חיזוקים ואהבה מאבא ואמא, האחים, החברות הטובות וכמובן שגם מהצלמת שתצלם אותך.

תשכחי ממבחנים, שיעורי בית, מטלות, חוגים או עזרה בבית: היום בו את מצלמת את בוק בת המצווה הוא יום שכל מהותו הנאה, כייף וחוויה!

4.שאבי השראה מבוקים שאהבת

לעתים, ההתרגשות היא בעצם לחץ קטן שמציק. ממה נובע אותו לחץ? המון פעמים מחוסר ודאות: איך יתנהל יום הצילומים, האם אני אוהב את התמונות, מהו סגנון הצילום הנכון לי וכן הלאה. לכן, כדאי גם לך לפני יום הצילומים לשאוב השראה מאלבומי בת מצווה. כשאת חושבת על בוק בת מצווה דוגמאות הן כנראה הדבר הראשון שעובר לך בראש, ולכן:

  • בקשי מהחברות הכי טובות לראות את הבוקים שלהן
  • נסי להבין מה את אוהבת יותר ומה פחות
  • האם את מתחברת לצילומי חוץ / צילומי פנים
  • האם את מעדיפה להצטלם עם/בלי אביזרים ועוד…

5.ואל תשכחי: המון בנות עשו זאת כבר לפניך…

ואם את מרגישה עדיין שההתרגשות משתלטת עליך ולא את עליה, זכרי דבר נוסף: המון בנות – גם כאלו שאת לא מכירה באופן אישי, כבר צילמו את בוק בת המצווה שלהן בהצלחה גדולה! אם אחרות הצטלמו, נהנו וצברו להן חוויה נפלאה, למה שאת לא?

מודעות: