יש סוגים רבים של לקוחות המעוניינים בשירות כמו הדפסת עלונים. ראשית, קיימים גורמים עסקיים המבצעים שיתופי פעולה, וזקוקים לעלונים על מנת לפרסם, לשווק ולקדם מוצרים מסוימים. שנית, חשוב לזכור את העיתונים והמגזינים המשתמשים בשירות לצורך הוצאה לאור של עלונים מיוחדים. בנוסף, לא מעט לקוחות פרטיים מדפיסים עלונים לצרכים מיוחדים, וכחלק מהפקות דפוס רחבות יותר. יחד עם זאת, לא כולם יודעים כיצד להבטיח הדפסת עלונים מוצלחת ומה הסוד של בית דפוס איכותי.

על מנת לבצע הדפסה ברמה גבוהה יש צורך בהגדרה מדויקת של הצרכים והמטרות. קיימים הבדלים רבים בין הדפסה של עלונים בודדים לבין הדפסת מאות, אלפים או עשרות אלפים עלונים בו זמנים. הלקוח צריך להחליט מראש היכן הוא משקיע ומה הם המשאבים העומדים לרשותו. אפשר להתייעץ עם נציגי בית הדפוס בנושא הזה, לקבל המלצות או להשוות בין הצעות מחיר שונות.

חומרי הגלם והיתרון הפרסומי של חלוקת והדפסת עלונים

כלל אחר אשר יבטיח הדפסה מוצלחת של מוצרי דפוס, עלונים ומגזינים הוא לא לוותר על איכות חומרי הגלם. למרות שבית הדפוס הוא זה שמבצע את ההדפסה בפועל, הלקוח יכול לבדוק האם נעשה שימוש בחומרי גלם משובחים. חומרים אלו ישפיעו לא רק על המראה של העלון, אלא גם על שביעות רצונו של הנמען המקבל לידיו את המוצר המוגמר והמודפס.

בית דפוס אשר שם דגש על מתן שירות אישי לכל לקוח מייצר לעצמו יתרון משמעותי בתחום של הדפסת עלונים. עוד כדאי לבדוק את סל השירותים הרחב של בית הדפוס – ככל שהשירותים מגוונים יותר, כך יידע בית הדפוס לתת מענה על בעיות בלתי צפויות. לקוח עסקי המעוניין לבצע הדפסות לצרכי פרסום ושיווק יכול לשלב אותם דרך בית דפוס איכותי עם המוצרים הבאים:

  • ספלי זכוכית וקרמיקה
  • עטי מתכת ופלסטיק
  • מגנטים
  • שעונים
  • מחשבונים
  • קלסרים
  • מדבקות
  • תיקי בד ועור
  • הדפסת חולצות

בחירת בית דפוס ורסטילי לעבודות בכל סדר גודל

הדפסה של לוגו החברה על מבחר ענק של מוצרי פרסום ומתנות היא חלק ממערך שיווק היקפי ומצליח. את השילוב בין העלונים המודפסים לבין המתנות אפשר לבצע על פי התקציב, על פי דרישות מיוחדות או אפילו על פי המאפיינים של קהל היעד. היתרון הגדול של בית דפוס ורסטילי הוא היכרות עם מוצרי קידום מכירות ופנאי המתאימים לילדים, צעירים, מבוגרים, בני גיל הזהב ועוד.

השלב האחרון בתהליך של הדפסת עלונים הוא יצירת קשר עם בית הדפוס. מומלץ לעשות זאת מוקדם ככל האפשר, לתאם פגישת היכרות ולבחון את האפשרויות השונות. נציגי בית הדפוס צריכים לעמוד לרשות הלקוח מהרגע הראשון. הם יכולים להראות לו את מגוון מוצרי הקידום והמכירות, להמליץ על שילוב בין המוצרים הללו לבין העלונים, ולהציג בפניו עבודות קודמות. ביצוע השלבים הללו ימנע הפתעות ויבטיח הדפסה איכותית, נוחה ומהירה של עלונים בכל סדר גודל.

דרג את המאמר