בהיותנו בוחרים דלתות פנים בתהליך התכנון והבנייה של ביתנו, הרבה פעמים אנו מכניסים לשיקולים שלנו שיקולים שמרביתם עיצוביים.

האמת היא, שבכל מה שקשור לדלתות פנים, עלינו לקחת בחשבון גם שיקולים פרקטיים, להתחשב בתהליך הייצור של הדלת כלומר לשאול את עצמנו שאלות כמו מאילו חומרים היא עשוייה, איזה ציפוי יש לה, האם קל לנקות ולתחזק אותה, כמה שנות אחריות אנו מקבלים עליה, מה רמת העמידות שלה ולצדם להכניס גם שיקולים עיצוביים המשפיעים כמובן על המראה ועל האווירה של ביתנו. הפעם בחרנו לעסוק דווקא בדלתות הנקראות דלתות פנים למינטו וביתרונות של דלתות אלו בהשוואה לאחרות.

מהן דלתות פנים למיניטו?

דלתות למינטו הנן דלתות המיוצרות משכבות של עץ ולא מגוש עץ שלם. הלוח ממנו מיוצרות הדלתות נקרא MDF. בנוסף, על המשקוף עצמו ועל כנף הדלת שמים ציפוי הנקרא HPL מה שמעניק לדלת יכולת גמישות גבוהה. ניתן בקלות להתבלבל ולחשוב שאלו הן דלתות פורניר אך השילוב בין פנים הדלת לבין הציפוי שלה מעניק לה מגוון רחב של יתרונות.

מהו היתרונות של דלתות פנים למיניטו?

  • רמת עמידות גבוהה – בשונה מדלתות פנים אחרות, דלתות למינטו אינן משאירות זיכרון למכות וסריטות מה שלמעשה מאפשר לנו להנות מהשקעה לטווח ארוך במיוחד. דלת למינטו נחשבת לדלת חזקה, עמידה, כזו שלא מתעוותת בקלות ונשמרת הן מבפנים והן מבחוץ.
  • מראה ייחודי ומגוון של אפשרויות עיצוב – יש אינספור גוונים לדלתות הלמיניטו את חלקם ניתן לבחור כבר במעמד הקנייה ויש גם דלתות בהזמנה אישית. ניתן לבחור במראה של עץ בהיר או כהה, להשקיע בטקסטורות כאלה ואחרות, ליצור את המראה המועדף עלינו מבחינה עיצובית בין אם זה מראה קלאסי או מודרני.
  • גמישות וקלות- דלתות פנים למיניטו הנן דלתות גמישות. הגמישות מאפשרת לנו להתאים לדלת סוגים שונים של משקופים.

לסיכום, מינימום תחזוקה, מקסימום עמידות לצד מבחר עצוב של דגמים ועיצובים הופכים את דלתות פנים למינטו לבחירה הטובה ביותר עבור ישראלים רבים אשר נהנים מדלתות פנים מעוצבות במחירים מעולים.