יש לא מעט מקרים כאלה ואחרים אשר בהם וודאי אתם תרצו ליצור קשר עם חברות הובלה ואריזה, אשר יהיו מיומנות ומקצועיות כאחד. כמובן שמצב של מעבר דירה, הוא המצב הנפוץ ביותר לכך. גם מקרים נוספים – כמו למשל מעבר למשרד או למקום עבודה חדש, דורשים מאתנו ליצור קשר עם חברות בתחום ההובלה והאריזה. חשוב לציין, כי התפקיד של החברות הללו הוא בראש ובראשונה להקל עלינו באופן משמעותי את תהליך המעבר, שלא פעם, יכול להיות מורכב מאד.

איך חברות הובלה ואריזה מסייעות?

  • תהליך האריזה – בניגוד למה שנהוג לחשוב, אתם לא חייבים לבצע את האריזה לבדכם. כיום, חברות ההובלה והאריזה, שמחות להושיט לכם יד, ולסייע לכם בתהליך. החברה שולחת צוות מקצועי, אשר ישמח לארוז עבורכם את כל הציוד, וכמובן יתייעץ אתכם, יסייע לכם להבין מה צריך לזרוק ומה כדאי לשמור, וכמובן יארוז את כל הציוד בצורה חכמה.
  • תהליך ההובלה – לאחר מכן, ממשיכים להובלה עצמה. לחברות יש צוות הובלה איכותי באופן מיוחד. הצוות יודע כיצד לתת את המענה המתאים לכל הובלה שהיא – הובלה של ריהוט עדין, הובלה של פסלים ויצירות אמנות, הובלת חפצים שבירים, ואף הובלה של ריהוט גדול וכבד באמצעות מנוף.
  • פריקה – אחד מן החלקים החשובים ביותר בתהליך ההובלה, הוא כמובן תהליך הפריקה. הפריקה של הציוד על ידי חברות הובלה ואריזה חייב להתבצע בזהירות ובסדר, כולל הרכבה מחדש של ריהוט אשר פורק. הדבר מאפשר לכם להשלים את המעבר בצורה מושלמת.

איך משווים בין החברות?

כיום, יש עשרות חברות שונות אשר מציעות לכם שירותי הובלה ואריזה. בכדי לבחור בחברה הטובה ביותר, כדאי לשים לב לפריסה הגיאוגרפית הרלוונטית, לטווח המחירים שהיא מציעה, וכמו כן לוודא שהיא מעניקה ביטוח ואחריות עבור תהליכי ההובלה והאריזה. מעבר לכך, כדאי כמובן לשים לב האם מנהלי החברה מוכנים לשלוח לכם חוזה כתוב, ומה מידת הרצינות שלהם לגבי העבודה מולכם.

דרג את המאמר