לא כולנו נולדים חלקים, וחלקנו זקוקים לטיפולים איכותיים בכדי ליהנות מעור חלק ללא שערות

אידאל היופי בעולם שבו אנחנו חיים כולל, במידה רבה מאוד, עור חלק ככל הניתן. כשאנחנו מדברים על עור חלק, הכוונה היא בראש ובראשונה במובן של שיעור – כאשר נשים וגברים כאחד מבינים את היתרונות האסתטיים הרבים בעור לא שעיר וחלק משערות, בין אם מדובר בעור הפנים (בעיקר עבור נשים) ובין אם מדובר בשערות שגדלות על הידיים, על הרגליים, על הגב, על בית החזה והבטן, על המפשעה, על העורף ולמעשה בכל אזור אחר של הגוף. מאחר ולא כולנו נולדים חלקים לחלוטין, והמצב הוא למען האמת רחוק מכך, בכדי לעמוד באידאלים האלה עבורנו ועבור הסביבה שבה אנחנו חיים, אנחנו צריכים להשקיע בטיפולים חיצוניים של הסרת שיער – כאשר הסרת השיער יכולה להתבצע באופן שבועי ולגזול מאתנו הרבה מאוד משאבים וכסף לאורך זמן, או שניתן להשקיע בטיפולים מרוכזים שמסירים את השערות לחלוטין וגם מונעים את הגדילה שלהן במבט קדימה. אנחנו מדברים, כמובן, על טיפולי הסרת שיער בלייזר – וחשוב להבין בדיוק את היתרונות הרבים של טיפולים אלה, המסירים את השערה מהשורש ולא מאפשרים לה לגדול לאורך זמן רב, כך שהם משיגים עבורנו עור חלק לחלוטין לאורך שנים ארוכות. מעבר לכך, חשוב גם לדעת כמה טיפולים אלה עולים.

אז כמה תעלה לכם הסרת השיער בלייזר? מהן האפשרויות השונות בתחום זה כיום?

  • האפשרויות השונות בתחום – בראש ובראשונה, חשוב להבין כי הסרת שיער בלייזר היא לא בהכרח טיפול שמתאים לכל אחד ואחת, וישנם מועמדים שעבורם לא מדובר בפתרון מתאים – משום שטכנולוגיית הלייזר מתאימה עבור שיער כהה ועבור עור בהיר, בעיקר, אך כמובן שישנן גם חריגות ושכדאי לבדוק עבור כל אחד ואחת האם מדובר בטיפולים שמתאימים להם. מבחינת האפשרויות עצמן של הסרת השיער, האפשרויות נוגעות בעיקר באזורים השונים מהם ניתן לבצע את הסרת השיער, כאשר האזורים האלה יכולים להיות הגוף כולו או אזורים נקודתיים, כמו העורף, בית השחי, הרגליים והידיים, הפנים, הפטמות, פס הבטן, קו הביקיני ועוד אפשרויות רבות ומגוונות שלכל אחת מהן ישנו טווח מחירים שמתאים לה.
  • כמה זה עולה? טווחי המחירים השונים של הסרת שיער בלייזר נובעים, כאמור, בעיקר מהאזורים השונים ומאופי הטיפולים עבורם נחוצה הסרת השיער. הסרת שיער בכל הגוף באמצעות לייזר, שהיא תהליך של 12 טיפולים מקיפים, תעלה בטווח שבין 13 ל-15 אלף ₪ סך הכל לנשים, ולגברים בין 14 ל-15 אלף ₪ על פי רוב. מעבר לכך, טיפולים נקודתיים יותר מושפעים גם כן מרמת השיער ומהמין של מי שעובר אותם, כאשר טיפולים זולים יותר יכולים להיות הורדת שיער בעורף או בבית השחי, שיעלו בין 700 ל-800 ₪ בממוצע, ומנגד ישנם גם טיפולים מקיפים כמו כל הפנים, הידיים והרגליים או אפילו הגב והעורף (בעיקר לגברים), כאשר טיפולים אלה עולים בין 1,500 ל-4,500 ₪ בהתאם לרמת השיעור ובהתאם להיקף העבודה הנחוצה באזור שבו מסירים שיער.

אם הסרת השיער בלייזר מתאימה לכם, אתם צריכים להשקיע במראה שלכם ובעור שלכם

אם גם אתם סובלים משיעור, ואתם מעוניינים לתקן את המצב הזה באופן קבוע ולהתאים את המראה החיצוני שלכם למה שאתם שואפים שהוא יהיה, אתם צריכים להשקיע בהסרת שיער בלייזר. כיום ישנן אפשרויות רבות בתחום, והן יכולות להתאים בדיוק לצרכים שלכם. כעת, אתם גם יודעים כמה הדבר צריך לעלות לכם – וכל שנשאר לכם לעשות הוא למצוא קליניקה איכותית שתבצע זאת עבורכם.