כמה עולה טכנאי מחשבים?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כמה עולה טכנאי מחשבים?

 

כיום כבר אי אפשר להסתדר בלי מחשבים נייחים או ניידים, למרות הופעת הפלאפונים החכמים המלאים באינסוף אפשריות. אין כמו לחזור הביתה לפינת העבודה שלך, או לקחת איתך מחשב נייד עם כל העבודות לאן שצריך. הבעיה היא שלמחשבים נייחים וניידים יש לא מעט בעיות שאת רובן אי אפשר לתקן בעזרת יוטיוב ומברג, צריך איש מקצוע שיעשה את זה בשבילנו. בדיוק בשביל זה ריכזתי עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על מחירי אנשי מקצוע בתחום המחשבים.

 

מחפשים טכנאי מחשבים בירושלים תלפיות, מלחה, רחביה, קרית יובל ובית הכרם?

 

מה משפיע על מחיר תיקון המחשבים?

 

קודם כל, כמובן ישנו מחיר הרכיבים. במקרה של בעיות חומרה שבהן צריך להחליף רכיב מסוים, המחיר ישתנה בהתאם למחיר הרכיב ואי אפשר כל כך להגדיר טווח מחירים בשל כמות סוגי החלקים העצומה שקיימת. גם לתיקון מחשבים ניידים ו/או נייחים שהם חדישים ומורכבים, יש עלויות גבוהות יותר בהשוואה למחשבים ישנים ופשוטים.

מיקום העבודה גם ישפיע על עלות התיקון – הגעת הטכנאי אל בית הלקוח וביצוע העבודה בביתו תוסיף לעבודה בממוצע כ-150 ₪.

כמה יעלה שירות של טכנאי מחשבים?

 

כמובן שכל טכנאי מתמחר את שעות העבודה שלו בבית הלקוח בצורה שונה, אך ניתן לומר שבממוצע שעת העבודה הראשונה בבית הלקוח תעלה לו בין 150 ל-200 ₪. שעה נוספת תעלה מעט פחות, בסביבות ה80-100 ₪.

למרות הכל, איך נוודא שהטכנאי אמין?

 

ראשית כל, בקשו לקבל את החלקים המקולקלים אם יש כאלו, לטכנאי אין מה לעשות עם חלק לא תקין.

הראו שיש לכם איזשהו ידע בתחום, או נסו להביא מישהו שיש לו ידע על מנת ש"ישגיח" על הטכנאי ויבדוק לאחר החלפת כל חלק שהמחשב באמת עובד בצורה תקינה.

בקשו קבלה או אסמכתא, טכנאים אמינים יתנו לכם אחת כזו מבלי שתבקשו. באסמכתא צריכות להיות מפורטות הפעולות שהטכנאי עשה, החלקים שהוחלפו ותמחור של כל אחת מן הפעולות או מחיר סופי.

אל תהססו לבקש הסברים מהטכנאי, הוא אמור לענות לכם במקצועיות ובאדיבות.

מודעות: