כמה עולה כספת?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כספות הן מוצרים בעלי נחיצות גבוהה במיוחד בחיים של רבים מאתנו – בבית או בבית העסק

כל אחד מאתנו ככל הנראה מבין היטב את החשיבות של כספות בעולם שבו אנו חיים. בעולם מושלם, איש מאתנו לא היה זקוק לכספת אף פעם, שכן היינו יכולים פשוט לסמוך איש על רעהו ועל האנשים שחיים בקרבתנו ובסביבתנו – אך העולם שבו אנחנו חיים הוא לא עולם מושלם כלל ועיקר. בעולם שאנחנו מכירים סביבנו, אנחנו צריכים לשמור על חפצי הערך שלנו בצורה היעילה ביותר, מבלי שיהיה ניתן לגנוב אותם מאתנו ומבלי שיאונה להם כל רע – והדבר נכון בין אם מדובר בסכומי כסף מזומן גדולים, בתכשיטים יוקרתיים, במסמכים יקרי ערך, בכלי נשק אישיים או בכל פרט אחר שעליו אנחנו צריכים לשמור בצורה היעילה ביותר לאורך זמן. משום כך, כספות הן נחוצות כל כך גם כאשר אנחנו מסתכלים על הסביבה הביתית שלנו וגם כאשר אנחנו מתכננים משרדים ובתי עסק מסוגים שונים – מבנקים ועד מפעלים ומשרדי מנהלים שונים. אם גם אתם זקוקים לאחסון בטיחותי מהסוג שניתן לקבל באמצעות כספות, אתם צריכים לדעת כמה בדיוק הדבר צריך לעלות לכם – וכעת נבין בדיוק מה משפיע על המחירים בתחום זה וכמה הדבר צריך לעלות לכם.

מה משפיע על טווחי המחירים של כספות מסוגים שונים, וכמה עולה כספת?

  • מה משפיע על המחיר? מחירי כספות נעים בטווח רחב למדי, כאשר המחירים מושפעים משורה ארוכה של פרמטרים וכך למעשה אנחנו מסתכלים על מחירים שונים באופן מהותי זה מזה, בהתאם לסוג הכסף ולפרמטרים אחרים הקשורים אליה. הפרמטר הראשון הוא כמובן סוג הכספת, כאשר כספות שמנגנון הנעילה והאבטוח שלהן הוא אלקטרוני בלבד, עולות אחרת מכפי שכספות עם מנגנון נעילה ידני ואנלוגי עולות, וכמובן שגם אחרת מכספות בעלות מנגנון נעילה משולב ומאובטח במיוחד עולות. מעבר לכך, גם גודל הכספות הוא פרמטר משמעותי ביותר, כאשר מן הסתם ככל שהכספת גדולה יותר – כך היא גם תעלה מחיר גבוה יותר על פי רוב. עוד פרמטרים שכדאי להכיר ולהבין האם הם נחוצים עבור הכספות שנחוצות לכם, הם פרמטרים כמו עמידות בפני אש או אטימות בפני רטיבות – ובמידה ומדובר בסיכונים ריאליים במרחב שבו אתם מציבים כספות, ראוי להתייחס לכך בצורה נכונה ולא להסתכל על זה כעלייה לא נחוצה במחיר. לאחר שאתם מבינים את הפרמטרים השונים, ניתן לנסות ולהבין בדיוק כמה הדבר צריך לעלות לכם.
  • כמה זה עולה? מחירי כספת נעים, כאמור, בטווח רחב במיוחד של אפשרויות. הכספות הבסיסיות ביותר יכולות להיות השקעה של לא יותר מ-200-400 ₪, כאשר המחירים האלה הם רלוונטיים עבור כספות קטנות וביתיות בעלות מנגנון נעילה אלקטרוני. כאשר מנגנון הנעילה הוא מתקדם יותר ורמת האבטחה גבוהה יותר, המחיר יכול להגיע עד לאזור ה-700-800 ₪, כאשר כספות גדולות ברמת בטיחות גבוהה במיוחד מגיעות גם ל-1,500 ₪ ויותר. כספות שקועות קיר, חסינות אש וחסינות מים בגודל גדול וברמת אבטחה גבוהה, יכולות להיות השקעה של כ-2,500 ₪ ואף למעלה מכך – ואם הדבר נחוץ לכם צריך להבין שמדובר בהוצאה לא מבוטלת.

השקיעו בכספות איכותיות שעונות על הצרכים שלכם, ותהנו מהשקט הנפשי שנחוץ לכם

כשאתם משקיעים בצורה נכונה בכספת שעונה על הצרכים שלכם, בין אם צרכים ביתיים ובין אם במקום העבודה שלכם, הרווח שלכם מכך הוא בראש ובראשונה בשקט נפשי שאתם מרוויחים באמצעותן, כאשר אתם יכולים להיות בטוחים שהחפצים יקרי הערך שלכם מאובטחים בצורה היעילה ביותר שחשופה רק אליכם.

מודעות: