כמה עולה שירות פונדקאות?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אם אתם מעוניינים להפוך להורים ולא מצליחים, פונדקאות יכולה להיות אופציה

זוגות רבים מגיעים לצומת דרכים כאשר מדובר בכל מה שנוגע לתהליך הקמת המשפחה, שמהווה חלק בלתי נפרד מהשאיפות והרצונות של כמעט כל אחד ואחת מאתנו. ישנם לא מעט מקרים בהם גם לאחר זמן ממושך שבו אנחנו מנסים להיכנס להיריון, הדבר פשוט לא עולה בידינו. בין אם מדובר במצבים של עקרות, ובין אם במצבים של אישה שלא יכולה להיכנס להיריון ושל הפריה שלא מצליחה להתגשם ברחמה של האישה – במצבים אלה צריכים לקבל החלטות מהותיות ביותר ורגישות ביותר באשר לעתיד המשפחה שלכם. אחת האפשרויות, שרבים מבינים שמדובר בתהליך עדין ורגיש אך גם באפשרות איכותית ביותר בכדי להביא לעולם ילד משלכם, היא אפשרות של פונדקאות. אם אתם לא יודעים בדיוק במה מדובר, נסביר כי מדובר בתהליך שבו לוקחים את הזרע והביצית של הזוג שלא מצליח להיכנס להיריון, ומאתרים עבורם אם פונדקאית שתישא את העובר ברחמה ובבטנה למשך ההיריון – כאשר בהתאם להסכם שנחתם בין שני הצדדים מבעוד מועד, ההורים של הילד לכל דבר ועניין יהיו ההורים הביולוגיים, והאם הפונדקאית מוותרת על זכותה על הילד שנולד, ומקבלת בעבור כך סכום כסף לא מבוטל. בנושא הזה נרצה להתמקד במאמר זה, כשננסה להבין בדיוק מה העלויות של שירות פונדקאות מקצה לקצה – וכיום קיימים שירותים שכאלה המלווים הן את הזוג והן את האם הפונדקאית לאורך כל הדרך.

ממה בדיוק מורכבת העלות הכללית של תהליך הפונדקאות, וכמה זה עולה בסופו של דבר?

  • מה מרכיב את המחיר? בכדי להבין מה העלות של שירותי פונדקאות, צריך ראשית להבין מה מרכיב את המחיר האלה ומה הצרכים השונים של התהליך הדורשים כל כך הרבה כסף. ובכן, החלק הראשון והמשמעותי ביותר הוא כמובן העלויות הרפואיות – תהליך הכניסה להיריון הוא לא זול, ומדובר ברופאים מומחים ובמעבדות מתקדמות בהן נדרשת להתבצע ההפריה בכדי שהיא אכן תצליח, וכל אלה עולים לא מעט כסף בפני עצמן עוד לפני כל עלות אחרת. מעבר לכך, ישנה גם עלות ביורוקרטית – עורכי דין, הסכמים ותשלום שצריך להינתן לאם הפונדקאית עבור התהליך הקשה כל כך שהיא עוברת עבור ההורים הביולוגיים. מעבר לכך, העלות היא גם עלות של נסיעות, של טיפולים רפואיים שונים לאורך התהליך, של הלידה עצמה ושל הצרכים הבסיסיים של האם הפונדקאית לאורך תהליך הפונדקאות – שיאפשרו לה להיות אם פונדקאית בריאה לתינוקות בריאים. כעת, נבין בדיוק כמה בסופו של דבר התהליך כולו צריך לעלות לזוגות שבוחרים באפשרות זו.
  • כמה זה עולה? המחירים של שירות פונדקאות תלויים במידה רבה בסוג השירות שבו בוחרים במצב זה, כאשר שתי האפשרויות הבסיסיות הן פונדקאות שתתרחש בארץ מאם פונדקאית ישראלית, לעומת אם פונדקאית שאינה ישראלית ותהליך שיתבצע בחו"ל, כאשר האפשרויות הפופולאריות ביותר הן גאורגיה ואוקראינה. ההבדלים בין טווחי המחירים של שתי האפשרויות האלה הם מהותיים ביותר. בעוד פונדקאות בישראל תעלה כ-250 אלף ₪ בממוצע, בחו"ל המחירים מגיעים לאזור ה-150-160 אלף ₪ והדבר יכול להיות מכריע בבחירת האפשרות המתאימה לצרכים שלכם.

דרך שירותי פונדקאות תוכלו להפוך להורים – גם כאשר נדמה שאין לכם תקווה לכך

גם כשנדמה לכם שלא תהיה לכם עוד אפשרות להביא ילדים לעולם בצורה טבעית, אתם לא צריכים לאבד תקווה. שירותי פונדקאות הם נפוצים ביותר כיום, וכאשר אתם בוחרים באפשרות שכזו בצורה חכמה, דרך שירות מקצועי שמלווה אתכם לאורך כל הדרך – אתם יכולים להפוך להורים והדבר יכול להוות התגשמות של החלום המשמעותי שלכם.

מודעות: