חשיבותם של כסאות הגלגלים

כסא גלגלים הוא אחת ההמצאות החשובות ומשנות החיים שהומצאו אי פעם, באמצעותו יכולות אנשים בעלי מגבלות פיזיות להתנהל באופן עצמאי. לאנשים בעלי מגבלות פיזיות או נכות מסויימת כסא הגלגלים הינו האמצעי המרכזי ביותר שמסייע להם להתנייד. כסא הגלגלים הינו מכשיר שהתקדם מאד טכנולוגית, כיום קיימים הרבה סוגים של כיסאות גלגלים, ממנועים ולא ממנועים, על מנת להתאים אישית את הכסא לאדם המשתמש בו.

מה כולל תיקון כסא גלגלים

  • קיימים סוגים שונים של כיסאות גלגלים – עם התפתחות הטכנולוגיה פותחו מגוון של כיסאות גלגלים שונים – כיום ניתן למצוא עשרות סוגים ודגמים של כסאות . כיסאות גלגלים מתחלקים לשני סוגים עיקריים: כסאות לא ממונעים, הם כיסאות שמשני צדדיהם מוצמדים שנים עד ארבעה גלגלים והם מונעים בידי דחיפה של האדם היושב על הכסא, כסאות אלה קיימים במספר דגמים אוטופדים שונים. סוג שני של כיסאות גלגלים הם כיסאות עם מנוע, כסאות אלה יקרים פי כמה מן הכסאות ללא המנוע, ההפעלה שלהן נעשית באמצעות ידית וכך לא דורשת מאמץ.
  • לכל סוג כסא קיים תיקון שונה – ישנם הרבה סוגים ודגמים לכסאות גלגלים, לכן התיקונים הנדרשים עבורם משתנים ממקרה למקרה. לכל סוג של כסא יכולה להיות בעיה או תקלה אחרת ופתרון שונה לבעיה, קיימים אנשי מקצוע המתמחים בסוגים מסויימים של כסאות.
  • טווחי מחירים – טווחי המחירים משתנים מאד מסוג של כסא אחד לאחר. בכסאות גלגלים ללא מנוע תיקון יעלה בין 250 – 700 שקלים אצל אנשי המקצוע בתחום. במקרה של כסא גלגלים ממנוע התיקון עשוי לעלות בין 800 – 2000 שקלים, תלוי בסוג הבעיה וסוג הכסא.

בחרו באנשי מקצוע הטובים ביותר

כאשר מדובר בכלי מרכזי כל כך בחייהם של אנשים כמו כסא גלגלים, בעת צרה ובמקרה שידרש תיקון, יש לפנות לאנשי המקצוע הטובים הוותיקים בתחום. כאשר תפנו לטובים ביותר תוכלו לקבל את השירות המהיר והאמין ביותר ולהבטיח תיקון איכותי ואורך חיים לכסא הגלגלים. כאשר מדובר בכלי שמסייע כל כך לחיים – לא מתפשרים.

5 (100%) 1 [הצבעות]