רבים מאתנו עושים שימוש בקרטונים באופן יומיומי ולמגוון רחב של מטרות

קרטונים משמשים אותנו כבר עשרות שנים למגוון רחב של מטרות, וכיום אנו יכולים למצוא ארגזי קרטון, קופסאות קרטון, אריזות קרטון שונות ועוד. במידה והנכם מעוניינים ברכישת קרטונים עצמית מסיבה כזו או אחרת, חשוב לדעת מה משפיע על מחיר הקרטון בכדי לבצע רכישה חכמה.

כמה עולים קרטונים – אז מה משפיע על מחירם של קרטונים?

  • גודל: אחד הגורמים המשפיעים ביותר על מחיר קרטונים הינו כמובן הגודל שלהם. כיום אנו יכולים למצוא קרטונים במגוון רחב ביותר של גדלים אשר נותנים מענה לצרכים שונים, בעיקר בתחום האריזה. באופן ככלי ביותר, ככל שהקרטון גדול יותר, כך נשלם עבורו יותר, אולם נשלם גם פחות עבור כל מטר בצורה יחסית ככל שנרכוש קרטון גדול יותר.
  • צבע: קרטונים כיום מעוצבים במגוון צבעים וצורות, ובמגוון רמות גימור שונות של הצבע והקרטון. במידה והנכם מעוניינים ברכישת קרטונים צבעוניים, דעו שככל שהצבע איכותי יותר ובעל גימור גבוה יותר, כך תיאלצו לשלם עבורו יותר. כמו כן, ישנם צבעים מבוקשים ויקרים יותר כגון זהב וכסף.
  • איכות: לקרטונים איכויות שונות המושפעות מעובי הקרטון, סוג הנייר בו נעשה שימוש לשם ייצורו, הימצאות פלסטיק בקרטון או לא ועוד. ככל שבוחרים בקרטון באיכות גבוהה יותר, כך הוא יהיה יקר יותר, ולגורם זה השפעה רבה על המחיר. מסיבה זו, במידה ואינכם זקוקים לקרטון איכותי ברמה גבוהה, מומלץ לבחור בקרטון פשוט יותר ולחסוך את ההוצאות המיותרות.
  • עיצוב: כאמור, קרטונים מגיעים כיום במגוון רחב ביותר של עיצובים, המתחילים מעיצוב שקיות קרטון פשוטות ויכולים להגיע לרמה של עיצוב קרטונים למשחק ובניית בתי צעצוע בגודל של ילד קטן. ככל שהקרטון הנבחר מעוצב יותר, וככל שהעיצוב איכותי ומרשים יותר, כך תיאלצו לשלם יותר עבור הקרטון שאתם רוכשים.

גורמים רבים ביותר משפיעים על מחיר קרטון וקשה לחזות מראש את מחירו הסופי

בשל הגורמים הרבים המשפיעים על מחיר קרטונים, נוצר טווח מחירים רחב ביותר אשר נע בין כמה שקלים למטר לאף 300 שקלים ויותר עבור קרטונים המשמשים למשחק או אריזת מתנות.

דרג את המאמר