כל מה שחשוב לדעת על כרטיס ביקור מידות

בבואכם ליצור לעצמכם כרטיס ביקור, עליכם להבין בין השאר את ההשלכות על בחירת הגודל שלו. כרטיס הביקור הוא במובן מסוים, הרושם שאתם משאירים על אנשים שונים שיקבל ואותו. לא פעם, לפי כרטיס הביקור – הם כבר שופטים אתכם ואת הארגון שלכם. לכן, כשאתם בוחרים כרטיס ביקור מידות, חשוב מאד לשים לב כי הגודל, הוא תמיד שיקוף של הכרטיס כולו, וכתוצאה מכך, של האופי שלכם שישתקף ללקוחות הפוטנציאליים, ולשימושים השונים שהם יעשו בכרטיס שלכם. אז מה חשוב לדעת בנושא?

הקשר בין הגודל לשימוש בכרטיס הביקור

  • גודל סטנדרטי ליצירת קשר – אם תבחרו כרטיס ביקור מידות סטנדרטיות, סימן שאתם רוצים שהכרטיס ישמש בעיקר לתפקיד המרכזי שלו – שמי שמחזיק בו יזכור שהעסק שלכם קיים, ובמידת הצורך יוכל ליצור אתכם קשר בקלות. הגודל הסטנדרטי הוא של 5 על 9 ס"מ והוא הכנסה פשוטה מאד לארנק. בגודל זה אפשר גם להדפיס את שמכם ואת התפקיד שלכם, ואף את הדרכים ליצירת קשר אתכם דרך טלפון, תיבת דוא"ל ועוד. זהו הגודל הנפוץ ביותר – לשימוש הנפוץ ביותר.
  • כרטיס גדול להעברת מסר – אפשר למצוא כרטיס ביקור מידות גדולות יותר, שמשמשות יותר להעברת מידע – כול לבין השאר סוג העסק ולא רק שמו, כמה מהשירות שהעסק נותן, וכו'. מדובר בין השאר על גודל של 7 על 12 ס"מ, ועוד יחסים דומים. מדוע יש בכך צורך? בעיקר כשרוצים לתת מידע מגוון על העסק. לא פעם, משמשים בכרטיסים אלו כשנמצאים בקשר עם לקוחות מחו"ל שצריכים לקבל עליכם קצת יותר מידע – מה גם שהארנקים המקובלים בארה"ב ואירופה הם גדולים יותר.
  • כרטיס קטן ליצירת רושם – יש אפשרות כמובן להזמין כרטיס ביקור מידות יותר, ואף בצורה אחרת – לא עוד צורה מלבנית, אלא דווקא ריבועית. הדבר יכול להתאים למי שרוצה שהכרטיס עצמו יהווה מעין גימיק מיוחד, וימשוך את תשומת הלב של הלקוח.

כרטיס ביקור מידות – מה המידה שמתאימה לכם?

אפשר כמובן להתייעץ עם בית הדפוס, באשר למידות הכרטיס שלכם. זכרו שבכל מקרה, לרוב – הגודל הסטנדרטי הוא הטוב ביותר.

דרג את המאמר