להידבק ללקוחות בתודעה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

הדפסת מגנטים שיווקים נחשבת לאחת הדרכים היעילות לפרסום, שיווק ושימור לקוחות.
היא נגישה מהירה ויתרונותיה רבים, הן עבור בתי עסק קטנים והן עבור בתי עסק גדולים.

אם בעבר חשבנו שמגנטים לעסק הם כלי פרסומי לחברות קטנות ואנונימיות כדוגמת שירותי אינסטלציה ופיצריות שכונתיות,
הרי שכיום אנו מודעים ליתרונות השיווקיים שלהם גם עבור חברות גדולות ומבוססות.
הדפסת
מגנטים לעסק הינה פעולה המאפשרת לכם להדפיס אמצעי שיווק יעיל בגדלים שונים,
החל ממגנטים ממותגים ומעוצבים בגודל של כרטיס ביקור ועד הדפסה של מגנטים בכל גודל נדרש בהתאם לצורכי העיצוב והמיתוג הנחוצים לכם.
למרות עידן האינטרנט והטכנולוגיה המתקדמת קל לחשוב כי אנשים זנחו או מתעלמים מהמגנטים אותם הם תולים בבית על המקרר
והם מעדיפים לפנות אל האינטרנט כשהם צריכים נותן שירות כלשהו, אך בניגוד למה שנהוג לחשוב למגנטים לעסק יש יתרונות משלהם
והם כלי שיווקי רלוונטי ומוקדם מדי להכריז עליו כחלף מהעולם. המאמר הנוכחי מתייחס ליתרונות של המגנטים לעסקים מה שיגרום לכם להבין מדוע גם אתם צריכים מגנטים ככלי שיווקי בהקדם האפשרי.

 

  • אסתטיקת המקרר הוא תחום שכולנו שכחנו ממנו, לפחות בחלקו החיצוני של המקרר, ומגנטים גודשים כל חלקה נקייה מהמקרר אצל כל אחד מאיתנו – בכל פעם שאתם מוצאים חלב לקפה, ירקות לסלט או שתייה קרה העיניים שלכם פוגשות במגנטים האלה. שיווק ישיר כבר אמרנו? מגנטים היא דרך איכותית לפרסום העסק, והיא מגיעה באופן ישיר ללא תיווך לאלפי לקוחות פוטנציאלים, או לכל קהל יעד אותו תבחרו.
  • פליירים, ברושורים ואמצעי שיווק מודפסים על גבי נייר הם אמנם אמצעי שיווק יעילים, טובים ורלוונטים אך אורך החיים שלהם קצר- כלומר משך הזמן בו הם מוחזקים ע"י הלקוחות שלכם הינו קצר. מנגד הדפסה על מגנטים העשויים מחומר עמיד, קשיח ואיכותי מחזיקים לאורך זמן ואינם מתבלים כמו כן קיימת נטייה לשמור מגנט בניגוד למוצרי פרסום מנייר הנזרקים לפח.
  • מגנטים מאריכים את החשיפה למותג שלך ומרחיבים את קהל הלקוחות שלך- זוהי דרך מצויינת להיות תמיד מול העיניים של הלקוח. דאגו לעצב מגנט צבעוני ובולט כך שהלקוח ירצה לשמור אותו על המקרר בבית או במשרד. כך תגדילו את הסיכוי כי ברגע בו הוא יזדקק לשירותכם הוא יפנה אליכם שוב.
  • השימוש במגנט לקידום העסק נותן נגישות וזמינות מהירה לפרטי העסק שלך מה שמשאיר אותך במודעות בעיקר בזכות הנגישות והנראות היומיומית. שימוש נכון בגרפיקה ובעיצוב ימשכו  את הלקוחות לקרוא את התוכן שבחרתם לכתוב על המגנט. התוכן אותו אתם תבחרו, בהתאם לאופי העסק, למסר השיווקי/פרסומי, לקהל היעד ופרמטרים נוספים אותם תרצו להעביר במגנט.
  • כל מה שלא עושים בכרטיס ביקור, עושים על מגנט. בבואכם לעצב מגנטים, חשבו לפני הכל, כיצד תוכלו למשוך את העין, לגרום לחיוך ליצור תחושות רגשיות מידיות, בהתאם לצורך. כאשר יוצרים או מייצרים מגנט לעסק, ברמת הקונספט כדאי ורצוי לברוח מהבנאליות עד כמה שניתן. זה בדיוק המקום בו אתם יכולים לתת לדמיון שלכם "לרוץ חופשי".
  • מרבית בתי הדפוס והחברות העוסקות בשיווק מוצרי פרסום, יאפשרו לכם להדפיס כמויות גדולות של מגנטים במחירים נוחים. מה שהופך את הדפסת המגנטים לשיטת פרסום יעילה, זולה ופשוטה לביצוע.  

 

מודעות
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});