לחגוג בלב ים? יש חיה כזאת!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

הגיע יום הולדת סמלי? יש מאורע מיוחד שאתם רוצים לחגוג? או שפשוט מתחשק לכם ליהנות מבואו של סוף השבוע? תהא הסיבה אשר תהא, מה שבטוח הוא שמציאת המקום שישבור את השגרה היא אתגר של ממש. שוב פעם פאב מפואר או בר שכונתי? שוב פעם אירוח בבית או ישיבה משותפת במסעדה? אנחנו כאן כדי להציע לכם רעיון טיפה שונה, כזה שחושב מחוץ לקופסה, או יותר נכון "מחוץ ליבשה".

מסיבה על יאכטה

נשמע לכם כמו רעיון שהוא נחלתם הבלעדית של עשירי הארץ? תחשבו שוב. ארצנו אמנם קטנה, אך היא בהחלט התברכה ברצועת חוף ארוכה ויפהפיה. כיום ניתן למצוא מגוון מועדוני יאכטות המציעים הפקת אירועים על יאכטות על כל מה שמשתמע מכך. צוות חייכן שישמח לשרת אתכם נאמנה, אספקה של ציוד, אוכל וכיבוד, סקיפר מקצועי שישיט אתכם אל לב הים ואפילו הדרכות מקצועיות שיוכלו לעניין את השוהים על הסיפון כאתנחתא מקסימה.

מה נותר לכם לעשות? כל מה שאתם צריכים הוא להצטייד בבגד ים, קרם הגנה ועם המון אנרגיות חיוביות.

אילו אירועים ניתן לחגוג בלב הים?

מרבית מועדוני היאכטות כוללים בתוכם צי יאכטות מגוון המאפשר בחירה בין דגמים שונים המתאימים לסדרי גודל משתנים. כך לצורך הדוגמה ניתן לבחור ביאכטה קטמרן המאפשרת שהייה של מספר אנשים בודדים. אם מדובר במסיבת רווקים על יאכטה אז הרי שמדובר בבחירה מעולה. לחילופין ניתן גם לערוך בר או בת מצווה על היאכטה ואז חשוב לבחור בדגם גדול אשר יכיל את מספר האנשים הרב.

אנחנו יכולים לעתים להתלונן על מזג האוויר הקיצי הממושך שבארצנו, אך היתרונות הגלומים בכך הם בהחלט סיבה למסיבה!

מודעות: