לימוד פסנתר לילדים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כל היתרונות ברישום לימוד פסנתר לילדים

כמעט לכל אדם מבוגר, יש לעתים זיכרון משיעור הפסנתר אותו הוא עבר כילד – לא פעם, יש לנו זיכרונות ממורות חמורות סבר אשר לימדו אותן בצעירותנו. חשוב מאד לזכור כי כיום, הגישה היא שונה. מצד אחד, חוגי הנגינה על פסנתר עדיין דורשים לא מעט יכולת התמדה מן הילדים. מן הצד השני, האווירה בשיעור היא הרבה יותר נעימה מאשר בעבר. על כן, הילדים שלכם יוכלו להפיק לא מעט יתרונות, מן הרישום לחוגים הללו ללא כל צל של ספק.

לימוד פסנתר לילדים – מה מתפתח אצל הילדים?

  • התמדה ומשמעת – בכדי לפתח יכולת נגינה טובה על הפסנתר, האימון הוא חשוב מאד לכל הדעות. חשוב לציין שהחוג הוא רק מסגרת אחת. במסגרת החוג, הילד לומד כיצד לפתח גם משמעת עצמית, להתאמן בבית, להקשיב להוראות של המורה, כך שמדובר על תהליך מרכזי מאד בחינוכו של הילד.
  • העלאת הביטחון העצמי – אחד מהיתרונות המשמעותיים מאד של החוג לפסנתר עבור הילדים, הוא בכך שהחוג מחזק אצלם מאד את הביטחון העצמי. כאשר הילד מצליח לנגן נגינות מורכבות, זוכה לפידבקים חיוביים הן מהמורה והן מהסביבה, ובהמשך אף משתתף בקונצרטים – הדבר מסייע מאד לחיזוק בטחונו העצמי.
  • שיפור הקואורדינציה – יתרון שאסור לדלג עליו, הוא היתרון של שיפור הקואורדינציה אצל הילד. בנגינה על פסנתר, הילד צריך להשתלט על 88 קלידים שמפיקים צלילים שונים, ולשפר את מיומנות השליטה על ידיו, ומצד שני לא להתמקד יותר מידי בתנועה של כל אצבע, בכדי ליצור רצף של נגינה.

האם הוא יהיה המוצארט הבא?

חשוב מאד לזכור, כאמור, שלחוג הפסנתר יש שפע של יתרונות. כמובן שלא כל ילד שנרשם לחוג פסנתר, יגדל להיות נגן מחונן. עם זאת, היתרונות שנלווים ללימודי הפסנתר, לצד ההנאה הרבה שהם מסבים לילדים – בהחלט הופכת אותם למשתלמים. אם אתם מחפשים מסגרת נהדרת ותורמת עבור הילדים שלכם – חוגי הפסנתר הם בהחלט אופציה נהדרת.

מודעות: