קורס יזמות עסקית מתאים לכל מי שהמציאות העסקית האמיתית מעניינת אותו, ולא כל מה שכתוב על הנייר באקדמיה. לאלו מאיתנו שחולמים להיות עצמאיים, מוטב לקחת את קורס שכזה ויפה שעה אחת קודם, וזאת כדי שהחלום הגדול לא יתנפץ ויהפוך לסיוט של ממש.

למה קורס יזמות וניהול עסקי הוא כה חשוב?

דמיינו זאת כך – אתם מגיעים למקום עבודה חדש וטרם היום הראשון, אתם וודאי מדמיינים כיצד היום יום שלכם ייראה. בפועל, כמובן שמה שדמיינתם הוא שונה בצורה כזו או אחרת מן המציאות, אך בכל זאת אתם שכירים וכפועל יוצא יש לכם את מעטפת ההגנה שגם אם אתם לא מבצעים הכל כמו שצריך על הפעם הראשונה, אז הרי שאתם מקבלים על כך משכורת. לא כך הדבר כאשר אתם עצמאיים.

מה שקורה ומה שלא קורה – משפיע עליכם ישירות

לעצמאיים אין מקום לטעויות, או לפחות מומלץ בחום למנוע כמה שיותר טעויות שבסופו של יום עולות רק לעצמאי בכיס.

זוהי בדיוק מהותו של קורס יזמות עסקית ששם לעצמו למטרה להקנות למשתתפיו את הידע הנדרש החל מחקר שוק וחקר מתחרים, דרך פתיחת תיק אצל הרשויות ויציאת בסיס הבנה של התחום החשבונאי ועד לניהול צוותים, ניהול זמן וניהול העסק על תקציביו ויעדיו השונים.

הקורס איננו מועבר רק בתיאוריה, והוא כולל סיורים מעשיים וסקירת מקרי בוחן שונים. ישנן אף מכללות המבצעות את תכנית הלימודים על גבי תכנונים עסקיים אמיתיים של תלמידים. כך למעשה, יכולים התלמידים ללמוד על העסק שלהם, הלכה למעשה, כיצד מנהלים נכונה עסק וכיצד עובד פיתוח עסקי.

מרצים מן התעשייה

מרבית המכללות שמות דגש על סביבת לימודים שמבוססת על מרצים מן השורה הראשונה. במסגרת הקורס תקבלו ערך מוסף ממרצים שפתחו ומנהלים עסקים, מנכ"לים, יועצי מס, רואי חשבון ועוד. למעשה תכנית הלימודים מבטיחה מעטפת שלמה של אנשי מקצוע שאט אט יבססו אצל כל תלמיד ותלמידה, אז ההבנה והיכולת לנווט בצורה נכונה בעולם העצמאיים.