בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה חיובית ברורה על פיה יותר ויותר אנשים בוחרים בעיצובים כפריים שיעטרו את בתיהם. יש המצביעים על כך שמרבית הישראלים חיים במרוכז באזור גוש דן הסואן, ועל כן הם מבקשים לקבל פינה קטנה של שקט, ויש המראים כי פשוט מדובר במראה עיצובי קלאסי יוקרתי המזכיר לרבים מראה אירופאי.

מטבע הדברים שסלון הבית הוא המקום המרכזי הראשון שבו נתמקד בעת עיצוב הבית מחדש ועל אחת כמה וכמה בסגנון כפרי. במקום להתלבט בין הסיבות השונות שציינו לעיל, במאמר הבא ריכזנו פשוט את כל הסיבות הטובות מדוע סלון בעיצוב כפרי הוא הבחירה המושלמת לביתכם.

הסלון הוא המרכז של הבית

יש שיתווכחו ויצדדו באמבטיה או במטבח, אך עם יד על הלב, מרביתנו פשוט מעבירים את מרבית זמנם על הספה מול הטלוויזיה או בשיחה נעימה עם יושבי הבית. הסלון הוא גם באופן פיזי יושב במרכז הבית ורואים אותו כאשר מבקשים לצאת החוצה וכאשר נכנסים. הוא נמצא בדרך לחדרי השינה והאמבטיה וגם בדרך למטבח. אז נכון, למטבח גם יש אמרה מאוד חזקה באשר לעיצוב הכולל – אך עיצוב מחדש של הסלון, כבר ישפיע על כל ניראות הבית ויגרום לכם להרגיש כאילו ופסעתם אל תוך כבר פסטורלי.

שמרו על הרוגע שלכם

עץ המשולב עם אבן וברזל משרה עלינו באופן מידי תחושת חיבור לטבע ומזכיר לנו מראות מן הכפר. רבים בוחרים בעיצוב כפרי כדי לחמוק ולו למעט זמן מן המציאות הסואנת והצפופה של המרכזים העירוניים. זכרו כי ביתכם חייב להיות המקום שבו אתם מרגישים חמימים, בטוחים ושלווים. אל תתפשרו על מראה הסלון שלכם והקפידו שיתאים בדיוק לטעמכם האישי.

לסיכום

בחירת הסלון המושלם לבית היא איננה עניין של מה בכך וגם עיצובים כפריים יכולים להיות די מורכבים כאשר מנסים להרכיב את הפאזל הזה.

הקפידו להתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים שיאפשרו לכם לעצב את הסלון מחדש בדיוק על פי טעמכם האישי ובהתאם לתקציבכם.