למה לבחור דווקא בקייטרינג חלבי?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

על פניו, קייטרינג בשרי נראה ככזה המחזיק ביתרונות רבים יותר על פני מקבילו החלבי. שפע הטעמים העסיסיים בהחלט יכולים לשכנע רבים מאיתנו לבחור במנות בשריות ובשרניות, אך האם זו תהיה הבחירה הנכונה ביותר?

ובכן, זה די תלוי במאפייני האירוע. כמובן שאם מדובר באירוע גדול, אז הרי שקייטרינג בשרי בהחלט ייתן את הטון היוקרתי שאתם מחפשים. אך אם מדובר בדבר מה "בוטיקי" יותר, אז הרי שייתכן וקייטרינג חלבי לאירועים קטנים, הוא זה שיספק לכם בדיוק את הסחורה. אז למה לבחור בקייטרינג חלבי לאירוע קטן? הנה כמה יתרונות משמעותיים שכדאי לכם להכיר

היתרונות של קייטרינג חלבי

בגלל המגוון

בקייטרינג בשרי אנחנו נמצאים בבעיה – אמנם מדובר באירוע קטן, אך כדי שיהיה מבחר, אז הרי שעלינו להוציא סכומים נכבדים עבור האירוח. קייטרינג חלבי מנגד, מאפשר לנו להציע מבחר עשיר של מאכלים חלביים שונים וזאת מבלי שנשבור קופת חסכון. האורחים שלכם יוכלו ליהנות ממגוון עשיר של מאכלים קולינריים משובחים שונים דוגמת קישים, פשטידות, פסטות, סלטים ושפע של מתאבנים וקינוחים מרשימים.

לצמחונים שבינינו

ומה עושים כאשר ישנם צמחונים בין המוזמנים? במקרה הזה אתם מאפשרים גם למוזמנים הצמחוניים שלכם, ליהנות משפע רחב של טעמים מרהיבים ומשובחים. אפילו הטבעוניים ימצאו לעתים מה לאכול וזאת כיוון שקייטרינג חלבי כולל גם שפע של סלטים שונים. ניתן אף להגדיל ולבחור במנות שאינן כוללות ביצים. חשוב לבדוק זאת מול חברת הקייטרינג ולוודא אם זה כפוף בתוספת מחיר.

לא רק טעם, אלא גם נראות

עוד לפני שהאורחים שלכם בכלל יגעו באוכל, הם כבר ילטשו עיניים שכן לקייטרינג חלבי יש שפע של תיבלונים ומתכונים הגורמים לו להיראות מזמין וטעים כבר כשהוא ממתין עוד בדוכן. מדובר ביתרון עצום עבור אירועים קטנים שכן האורחים שלכם לא מצפים לשפע כה גדול, ובמחיר יחסית מוזל, תוכלו להשיג את התוצאה המושלמת וגם לדאוג שכולם יצאו שבעים ומרוצים.

מודעות: