לקיחת מורה דרך ליום גיבוש עובדים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

יום גיבוש עובדים הוא דרך נפלאה להשיג מספר מטרות החשובות לכל עסק וחברה: ראשית כל, גיבוש העובדים יחדיו וחיזוק תחושת החברותא יתרמו באופן משמעותי לדינמיקה של המשרד ולתפוקה מירבית. שנית, צוות העובדים המגיע ליום הגיבוש, מקבל את התחושה כי אכן משקיעים בו במקום העבודה. אין העובדים רק תורמים עבור המקום עצמו, כי אם המקום תורם גם עבורם ועושה את מירב המאמצים שהצוות ירגיש מטופח.

עתה נשאלת השאלה המרכזית – באילו פעולות עלינו לנקוט על מנת שנוכל לתכנן את יום גיבוש העובדים האידיאלי ביותר. אפשר לבחור ביום ספורט, אפשר גם לבחור בארוחה משותפת במסעדה, אך אנחנו כאן כדי להציע לכם משהו שחושב טיפה יותר מחוץ לקופסה. במאמר הבא ריכזנו עבורכם מספר יתרונות מרכזיים של יצירת טיול יום קליל ומהנה עם עובדי החברה לצורך גיבושם. כי מה צריך עוד חוץ מאוכל טוב ואטרקציות נפלאות.

מורה דרך? יום גיבוש? איך זה מסתדר?

מורה דרך יכול להיות פתרון נפלא ליום גיבוש שמשלב בין מספר מוטיבים מרכזיים. נתחיל מכך שישנו טרנד שהולך ותופס תאוצה בישראל העונה לשם "סיורים קולינריים". סיורים קולינריים הם למעשה טיולים המסיירים בין מסעדות ובאסטות שונות ומטרתן לאפשר למטיילים ליהנות משפע של טעמים שונים ומגוונים. טיולים אלו נפוצים בעיקר בשווקים, ועל כן הם פופולריים בערים דוגמת תל אביב וירושלים. סיורים קולינריים עונים קודם כל על התנאי ההכרחי בשביל יום גיבוש בלתי נשכח – פינוק לבלוטות הטעם. הרי מה אנחנו זוכרים מאירוע חתונה אם לא האוכל? ומה אנחנו זוכרים מאירוח אצל חברים טובים אם לא מה שאכלנו יחד סביב לשולחן? אוכל הוא מוטיב מרכזי, וכאן אתם יכולים ליהנות מכול העולמות.

לא חייבים לגמוע מרחקים

לא בטוחים אם טיול הוא התשובה האידיאלית ליום הגיבוש בגלל הלוגיסטיקה והמרחק? לא חייבים לנסוע לצפון או לדרום הרחוקים. כך לדוגמה, בתל אביב אפשר לארגן סיור קולינרי מרהיב ובתוכו לשלב סיורים בין פניני חמד שונים. כך למשל, סיור בשוק הכרמל נמצא בקרבת השכונות הוותיקות והמשומרות. לא מזמן תל אביב החלה לעבור מהפך כשמבנים רבים עברו תהליכי שימור. כך לצד הסיור הקולינרי הטעים, יכולים המשתתפים למצוא מגוון שכונות ורחובות סודיים הכוללים בתוכם מבנים יפהפיים והיסטוריה ארוכה ומרתקת.

מודעות: