מגשי אירוח למגוון אירועים

מגשי אירוח הם מתכונת הסעדה הנותנת מענה למגוון גדול של אירועים שונים, הסעדה למשרדים (מזון המתאים לישיבות בכלל ולישיבות ליליות בפרט, שם הם מהווים חלופה מצוינת לארוחה).

מגשי אירוח ניתנים לבחירה מאפשרים למזמינים אותם ליהנות ממבחר מזונות: כריכים מאפים,  ירקות ופירות חתוכים, גבינות, קינוחים ועוד.
ניתן כמובן להזמין גם מגשים שתכולתם היא בשרית בעיקרה אולם על פי רוב מזמינים אותם על בסיס מזון חלבי.

מגשי אירוח מייתרים את הצורך בטרחה הכרוכה בהכנת מזון, בזמן שיש להקדיש למטרה זו, רכישת מוצרים הלכלוך הבלתי נמנע הכרוך בהכנתם, אחסונם ועוד.

חברות קייטרינג המציעות מגשי אירוח מאפשרות חופש בחירה באשר לתכולתם, להרכבם ולכמותם. מגשים אלה נותנים מענה למשפחות שמארחות בביתם ולא רוצות או לא יכולות להכין את המזון במו ידיהם.

ניתן להזמין מגשי אירוח לכל שעה ביממה. על מנת ליהנות מטריות המזון מומלץ לא להשאירו זמן רב בכלל ומחוץ לבית, חשוף לפגעי מזג האוויר, בפרט.

מגשי אירוח סלטים כריכים מאפים ולחמים קישים ולזניות פסטות ועוד עוגות וקינוחים קינוחי פרווה מיוחדים טבעוני.

מגשי אירוח לאירועים

מגשי אירוח מהווים גם מתכונת מצוינת לאירועים: ניתן להעשיר ולגוון באמצעותם את המזון ולכלול בו  סוגים רבים כגון: סלמון, שיפודי פרגית, שיפודי גבינות, מגשי ירקות אנטיפסטי, טורטיות, סושי, בלינצ'ס, בורקיטוס, שקשוקות אישיות, קרקרים, עלי גפן, פיתות עם לבאנה וזעתר, לביבות בטטה, מגוון סלטים, כריכונים, מבחר קינוחים אישיים ועוד.

אחד היתרונות של העדפת מגשי אירוח כמתכונת ההסעדה הנבחרת היא באפשרות לקבל מגוון גדול ועשיר של מזונות ולהתאימם לסוג האירוע (לטעמם של העובדים במשרד מסוים) למספר המשתתפים בו, לרצונות ולהעדפות הקולינאריות שלהם.

כאשר מבצעים הזמנה קבועה מספק שירות מועדף חוסכים זמן וכסף ואת הצורך לחפש בכל פעם ספק שירות פוטנציאלי.
מי שנחשפים בפעם הראשונה ליתרונות הרבים הגלומים במתכונת זו של הסעדה נוכחים בתועלת הרבה שניתן להפיק ממנה. מזון המסופק ומוגש במגשים מאפשר חיסכון בעלויות ונותן למזמיני השירות תמורה מלאה לכספם.

לסיכום – מגשי אירוח לאירועים

מגשי האירוח, כפי ששמם מעיד עליהם, יכולים להפוך את האירוח ואת האירוע לחוויה קולינארית טעימה ומשביעה.

להזמנת מגשי אירוח לאירועים לחצו כאן

דרג את המאמר