מי שאיננו מתמצא בעולם הרכב, טועה לעתים לחשוב כי מוסכים מורשים הם למעשה מוסכים מעט יותר יקרים מן ה"פושטיים" שאינם בעלי טייטל מיוחס. עם זאת, ההבדל הוא חד וברור – ישנם מוסכים מורשים, כלומר כאלו המורשים על-ידי משרד התחבורה, וישנם מוסכים שאינם מורשים, משמע דינם מוסכים פיראטיים שאסורים על-פי חוק.

מה הסיכון בבחירת מוסך פיראטי?

הבחירה במוסך פיראטי אמנם יכולה להוזיל לנו את העלויות באופן נכבד, אך בפועל איכות הטיפול עלולה להזיק לרכבנו ולעלות לנו במצטבר הון תועפות. כמו כן, מוסכים פיראטיים אינם מחויבים להנחיותיו המפורשות של משרד התחבורה. על כן, אנו למעשה מסכנים את עצמנו ואת הנהגים שסביבנו בכך שאנו נוהגים ברכב שטופל שלא כהלכה.

הקפידו תמיד על מוסך המותאם לרכבכם

חפשו באופן מפורש ופרטני אודות מוסך המתמחה בסוג רכבכם: מוסך מורשה סיטרואן, מוסך מורשה פג'ו, מוסך מורשה ב.מ.ו וכן הלאה. מדובר במוסכים המפוקחים על-ידי משרד התחבורה ועל כן הם מספקים את השירות הקבוע בחוק. כמו כן, התמחותם הפרטנית של המוסכים ברכבים מסוג כזה או אחר, מבטיח לנו טיפול מקצועי ומסור.

סדר וארגון

במוסכים מורשים נוכל לשים לב כי ישנו סדר והיררכיה ברורים. מוסכים אלו מבוססים על ראשי צוותים וצוותים כמו גם טופסיאדה סדורה ובה רשומים כל פרטי התקלה. כל טיפול וכל צעד, מחויב בקבלת אישור מטעם בעל הרכב. כמו כן, התיעוד המדויק, מאפשר לנו לאתר מקרים בהם אנו חשים מרומים ולגשת עם הטפסים המלאים המתעדים את אופי הטיפול.

הקפידו תמיד לבחור במוסך מורשה שכן אין זה רק המחיר, כי אם בטחונכם האישי. כל טיפול שלא ייעשה בצורה מדויקת, עלול להוביל לתקלות מתמשכות ואף ל"הפתעות" לא צפויות.

שיהיה לכולנו דרך צלחה ובטוחה.