מדפסת תלת מימד מחיר

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

מהו הטווח של מדפסת תלת מימד מחיר?

כאשר אנו דנים בנושא של מדפסת תלת מימד מחיר, יש לזכור שמדובר על תחום אשר יכול להשתנות כמעט בכל יום. הסיבה לכך היא כמובן ההתעניינות הגוברת שיש במדפסות תלת המימד. ההתעניינות הזו גורמת לחברות רבות להיכנס לתחום, ויש אף מיזמי סטארט אפ הקשורים לכך. עם זאת, כאשר אנו מחפשים מידע על מדפסת תלת מימד מחיר, חשוב מאד לדעת שיש מספר קטגוריות שונות הנוגעות למחירים, שלפיהן נוכל לסווג את כלל המדפסות שיש בתחום, וכך תדעו גם לאיזה טווח אפשר לצפות.

מה מבדיל בין קטגוריות המחיר?

  • מדפסות לשימוש ביתי – הקטגוריה ראשונה של מדפסת תלת מימד מחיר היא למדפסות הביתיות. אלו מדפסות שמיועדות לחובבים, או לאנשים שיש להם משרד ביתי קטן וזקוקים למדפסת תלת מימדית בסיסית יחסית. טווח המחירים כאן הוא רחב יחסית, אך ככלל הוא עומד בין 2,000 ל 3,000 דולר למדפסת. יש מיזמים שונים כיום, שמנסים להוריד באופן משמעותי את המחיר, שיהיה אף פחות מ 1,000 דולר.
  • מדפסות לשימוש מקצועי – אלו מדפסות אשר כבר מיועדות למקומות עבודה או לארגונים שונים, אשר זקוקים להדפסות ברמה הגבוהה ביותר שיש. מדובר על מדפסות שיכולות לשלב בתוצר הסופי שלהן מספר חומרי גלם, והן מזריקות לתדפיס התלת מימדי חומר מיוחד אשר שומר עליו עמיד לאורך זמן. יכולות ההדפסה בצבע של המדפסות הללו הן מתקדמות במיוחד. מדפסת תלת מימד מחיר הוא גבוה הרבה יותר, ונע סביב הטווח של 10 אלף עד 15 אלף דולר.
  • מדפסות תלת מימד לייצור – אלו מדפסות תלת מימד אשר יכולות להפיק תוצרים גם באיכות גבוהה – אך גם באופן מידי ומהיר מאד, לטובת ייצור המוני. המחירים שלהן גבוהים מאד, ומגיעים למאות אלפי דולרים ולעתים אף יותר.

מה מתאים לכם?

טווח המחירים של מדפסת תלת מימד מחיר הוא כמובן גבוה מאד ואין זה מפתיע – השימוש במדפסות הללו משתנה בהתאם ללקוח ויש למדפסות השונות גם יכולות ברמות שאינן קבועות. לכן בחרו את הקטגוריה שמתאימה לכם, וכך תוכלו לדעת לאיזה מחיר לצפות.

מודעות
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});