כל המידע על מדרגות מרחפות מעץ

מדרגות מרחפות מעץ יכולות להיות עיצוב נהדר בבית פרטי עם קומות. עם זאת, יש לזכור שרכישת והתקמת מדרגות מרחפות מעץ הן דבר יקר וגם יכול להיות מסוכן במידה והתקנה נעשית בצורה לא נכונה. אם בכל זאת החלטתם לרכוש מדרגות מרחפות מעץ ישנם כמה דברים שחשוב לדעת טרם הרכישה.

איכות העץ

איכות העץ חשובה בכל מוצר עץ שאנו קונים, בין אם זה פרקט, דק או רהיטים. כאשר מדובר במדרגות איכות העץ משחקת תפקיד חשוב אף יותר. כאשר אתם רוכשים מדרגות מרחפות בחרו בסוג העץ הקשיח ביותר שדורש הכי פחות תחזוקה ביחס לסוגים האחרים. סוגי עץ קשיחים יעלו הרבה יותר מסוגי עץ אחרים אך כאשר מדובר בבטיחות מאוד כדאי להשקיע את הכסף.

התקנת המדרגות

גם אם יש לכם חוש טכני מפותח אל תתעקשו להתקין את המדרגות בעצמכם. התקנת מדרגות מרחפות נעשית בצורה מאוד ייחודית שמבטיחה את תקינות ובטיחות המדרגות והשימוש בהם. חפשו בעל מקצוע שמומחה בהתקנת מדרגות מרחפות. בדקו את הוותק והניסיון שלו בתחום.

עיצוב

זכרו שאחת המטרות של מדרגות עץ מרחפות הוא לקשט את הבית. לכן, חשוב מאוד להתאים את המדרגות לעיצוב הכללי של הבית על מנת שיתלבו יפה במראה הבית ולא יראו כלא קשורות. מאוד מולץ להיעזר בשירותיו של בעל מקצוע. ההשקעה ברכישת המדרגות והתקנן היא גדולה ולכן כדאי להיעזר גם בבעל מקצוע ולשלם לו כסף על מנת לבחור את הסוג הנכון.

דרג את המאמר