מה הם תנאי הקבלה עבור קורס משיט 30?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

שוקלים להירשם ללימודי משיט 30?

תמיד חלמתם להרים את המפרשים ולשוט אל עבר האופק שלא נגמר? מצד אחד יש לכם חוש מכני, ומצד שני יש בכם את הרוחניות הזו שמעריכה את הרוח שנושבת בפנים והשקט המלווה בצלילים מרגיעים של גלים נשברים? אם עניתם על כל התשובות נכונה, אז הרי שמקומכם הוא להפליג על יאכטה מפנקת ואולי אפילו להשיט אותה במו ידיכם! במאמר הבא נרצה לספר לכם בהרחבה אודות תנאי הקבלה של קורס משיט 30, תכנית לימוד שבמסגרתה תלמדו ותרכשו רישיון לביצוע שיט חופי על יאכטה.

על משמעותו של שיט חופי, תנאי הקבלה וקהל היעד שימצא את הקורס למעניין, מרתק ובעל ערך מוסף, נדון עמכם מיד בפסקה הבאה.

מהו שיט חופי?

לימודי משיט 30 נועדו לשיט חופי כשהמשמעות היא שאין כלי השיט מורשה לצאת מתוך המים הטריטוריאליים של המדינה ממנה הוא יצא. האם זה אומר שתצטרכו להיות ממש בסמוך לחוף? כלל וכלל לא. המים הטריטוריאליים יכולים להגיע למרחקים משמעותיים שיגרמו ליבשה להיראות קטנטנה ומרוחקת. זהו מרחק המספיק כדי להשתחרר מכל המחויבויות והמשימות היומיומיות, ולהתמסר באופן מוחלט אל השקט והרוגע שהים מספק לנו.

רישיון זה נחשב לרישיון הבסיס, ובאפשרות המתעניינים להעמיק ולהפוך את התחום למקצוע של ממש באמצעות קורס משיט 40 המקנה רישיון סקיפר לשיט בכפוף לקבלת שכר. לאחריו ישנו רישיון משיט 60 המאפשר להשיט את כלי השיט אל מחוץ למים הטריטוריאליים, ולמעשה לבצע נסיעה הישר למדינה אחרת. מטוסים? זה כבר סתם אוברייטד.

למי זה מתאים?

אם אתם אנשים שלא חוששים לתפוס את ההגה ולקחת שליטה על אחד מן הכלים היותר מופלאים שהומצאו על ידי האדם, ואם אתם אנשים שאוהבים את האווירה הקיצית הנהדרת של ישראל, ורוצים לטעום ממנה עוד ועוד בדרך שונה ומאתגרת, אז הרי שמקומכם הוא לגמרי בתכנית הלימודים.

הקורס פונה לאנשים בעלי יכולות טכניות, אך בו זמנית, כאלו שמחפשים את הערך המוסף, את יצירת התחביב או צבירת הניסיון המקצועי בתחום שבסופו של יום, יסודו טמון באהבה אמיתית אליו ויתרונותיו.

מה הם תנאי הקבלה?

כדי להתקבל לתכנית הלימודים, על המועמדים להיות בני 18 ומעלה, ולהציג אישור רפואי המסיר כל חשש מהשתתפות בקורס.

חלק מן המוסדות, מתנים את הקבלה לתכנית הלימודים בכפוף למעבר ראיונות אל מול סגל התכנית, וזאת לצורך בדיקת מידת ההתאמה למסלול.

מודעות
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});