כרית משפיעה על איכות השינה שלנו לא פחות מאשר המיטה. התפקיד של הכרית הוא להעניק תמיכה אורטופדית לגב, לעמוד השדרה ולצוואר. הנחת הראש על הכרית קובעת כמה זמן ברצף נוכל לישון ובאיזה אופן נתעורר. בחירה נכונה של כרית משפרת את איכות השינה ומחייבת התייעצות עם אנשי מקצוע. כמו כן, הכרית צריכה להיות מיוצרת מחומרי גלם איכותיים ועמידים במיוחד.

כרית לטקס נותנת מענה על הדרישות השונות ויש לה מספר מאפיינים שכדאי להכיר:

א. חומר מילוי דוחה קרדית האבק – לטקס הוא סוג של גומי אוויר וחומר מילוי שדוחה את קרדית האבק. דחיית קרדית האבק מונעת אלרגיות ומשפרת בצורה משמעותית את איכות ועמידות הכרית. באמצעות דחייה של קרדית האבק ניתן להפוך את הכרית לפתרון אידיאלי עבור בעלי אלרגיות.

ב. מגע נעים ותחושת נוחות – רובנו בוחרים כרית מסוימת על פני כרית אחרת בהתאם לתחושת הנוחות הסובייקטיבית. עם חומרי לטקס ניתן לחוש את המגע הנעים מיד כאשר מניחים את הראש על הכרית. על אף השימוש בכיסוי כרית, הלטקס עצמו הוא חומר אוורירי שמסייע לקפיציות של הכרית ומשפר אותה.

ג. תמיכה אורטופדית – אי אפשר לדבר על המאפיינים של כרית לטקס בלי לציין את התמיכה האורטופדית. הכרית מספקת תמיכה מושלמת לראש ולצוואר ומומלצת על ידי אנשי מקצוע. היא משתלמת מבחינה כלכלית ומהווה דרך מצוינת לחדש את האנרגיות ולהתרענן באמצעות שינה ארוכה. הכרית הופכת את שנת הלילה לנעימה יותר ומתאימה לקהל יעד מגוון.

איפה קונים את הכרית וכמה היא עולה?

אחרי שמבינים את הקשר בין כרית לטקס ושינה טובה יותר, כל מה שנותר לעשות הוא לרכוש אותה. מחיר ממוצע של כרית בגודל סטנדרטי עומד על 150 ש"ח ויש גם כריות זולות או יקרות יותר. מחיר הכרית נקבע לא רק על פי הגודל, אלא גם לפי איכות חומרי המילוי. ניתן לבצע השוואת מחירים באמצעות אתרי האינטרנט או להגיע לאולמות התצוגה כדי לנסות את הכריות מקרוב. הניסיון של הכריות חשוב עבור מי שלא רגיל להשתמש בחומרי מילוי מסוימים, או לחילופין רוצה לשלב בין כמה סוגים של כריות.

מומלץ לקנות כרית, מזרון וכל פתרון שינה אחר בחנות מקצועית. המעורבות של אנשי מקצוע מונעת עוגמת נפש ומאפשרת ללקוח לקבל שירותי ייעוץ. חנות מקצועית גם תעמיד לרשות הלקוחות אפשרות לבחור בין סוגים שונים של מוצרים.

דרג את המאמר