מה זה בעצם מיצוק העור?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

מיצוק העור הוא פעולה קוסמטית רפואית שמטרתה להשיב לעור הפנים את המראה הצעיר, הרענן והמתוח. עם הגיל, עור פנינו חווה שינויים רבים הגורמים להופעתם של קמטים ואזורים בעלי דלילות גבוהה. תהליכים פיזיולוגיים הם בהחלט סיבה אחת טובה ומובנית להופעתם של הקמטים, אך אלו יכולים להופיע גם כתוצאה מחשיפה מוגזמת לאור השמש, תזונה לקויה, מתחים נפשיים ועוד. אם כך, נשאלת השאלה מה הוא מיצוק עור הפנים וכיצד הוא יכול לפתור לנו את המטרד האסתטי שהלך והתהווה עם השנים.

מה זה מיצוק העור?

מיצוק עור הפנים הוא למעשה שילוב של מגוון פעולות טיפוליות שונות באמצעות תכשירים ומכשורים, שמטרתה להעלים את הקמטוטים ולהקנות לעור הפנים מראה מושלם, צעיר ורענן. מדובר בשיטה פופולרית במיוחד בקרב קליניקות לקוסמטיקה רפואית, אך ישנן גם מרפאות המתמחות בתחום ואשר מעניקות סדרות של טיפולים.

דרכים למיצוק העור

כיום ישנן מגוון שיטות שונות שבאמצעותן ניתן להביא למיצוק העור ולתוצאות חיוביות מעולות בקרב נשים וגברים.

תכשירים – דרך פופולרית אחת היא באמצעות מגוון רחב של תכשירים שונים שמטרתם להשיב אל העור את הרכיבים החיוניים השונים שאבדו עם השנים. לרוב מדובר בתכשירים הכוללים מגוון רחב של ויטמינים ומינרלים. בין היתר ניתן לציין מסכות פנים, קרמים ופילינג שמטרתו להסיר את תאי העור המתים ולהקנות לעור הפנים מראה חלק ונקי. טכניקות אלו אינן רק מהוות טקטיקה לטיפול מידי, כי אם השקעה לטווח ארוך שיכולה להפחית את הקמטים עם השנים.

טכנולוגיה – עם הזמן, המדע החל לרתום את הטכנולוגיה הרבה גם אל עבר עולמות הרפואה האסתטית. בין היתר ניתן לציין טיפול פופולרי במיוחד העושה שימוש בגלי רדיו. מדובר בטיפול שאיננו פולשני ובאמצעות גלי הרדיו, הוכח כי ניתן להביא לשיפור משמעותי ברמת הגמישות של עור הפנים ומשם גם להפחתתם של הקמטים.

לרוב מומחים ימליצו על שילוב בין 2 הדרכים שצוינו לעיל וזאת בהתאם למצב עור הפנים ומאפייניו. חשוב להיוועץ עם איש מקצוע מומחה אשר ירכיב עבורכם את הטיפול המתאים ביותר.

מודעות: