רכישה של כספת צריכה להיות חכמה – וצריך להבין האם יש צורך גם בחסינות אש

רכישה חכמה של כספת היא הכרחית עבור כל מי שזקוק לכספת הלכה למעשה. כספות הן מצרך נחוץ במיוחד הן באופן ביתי והן עבור בתי עסק שונים, כאשר יש צורך באחסון בטיחותי של חפצים יקרי ערך, בצורה שבה הם יהיו נגישים אך ורק למי שיש לו את הקוד הפותח את הכספת. עם זאת, ישנן תכונות מיוחדות וישנם צרכים מיוחדים הנוגעים לכספות – ואחת האפשרויות שכדאי להכיר היא של כספת חסינת אש. כספות אלה אמורות להיות עמידות בפני חום ובפני אש – וזה חשוב במצבים של שריפה בהם עדיין צריך לשמור על החפצים היקרים והעדינים ביותר, ובמצבים של פריצה באמצעות ברנר (מבער).

מהי בדיוק כספת חסינת אש, ומהי רמת החסינות שלה בפני איום אש?

  • מהי כספת חסינה? כספת חסינת אש היא כספת שעומדת בעומס מסוים של חום ושל טמפרטורה לאורך זמן מסוים. שני הפרמטרים האלה – הטמפרטורה והזמן – הם אלה שקובעים את רמת חסינות האש של הכספת שבה אתם בוחרים, וחשוב לבחור בכספת שעונה לצרכים שלכם באופן מדויק. השקעה שכזו תבטיח לכם שקט נפשי גם מול האיומים המשמעותיים ביותר שיכולים לעמוד בפני הבית או הכספת שלכם, וחשוב לבחור בצורה נכונה.
  • מהן האפשרויות? ישנן כספות שהן חסינות אש באופן מלא ויש רמות שונות של חסינות אש בהתאם לצרכים שונים. כאשר כספת מוגדרת TR – עמידה באש לפי התקן האמריקאי, הדבר צריך לציין גם לאורך כמה זמן, מה הטמפרטורה החיצונית שבה היא יכולה לעמוד ומה הטמפרטורה הפנימית שנגרמת בה תחת עומס זה. כך, תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר באשר לכספת שלכם.

אם אתם זקוקים לכספת חסינה בפני אש, השקיעו בצורה חכמה בכספת שכזו

כספת חסינת אש תהיה בדרך כלל כספת יקרה יותר מכספות אחרות – אך זוהי השקעה חשובה וחכמה במצבים שבהם אתם מבינים את האיום של פריצה באמצעות מבער או פשוט של התלקחות בבית. שמרו על החפצים שלכם בצורה היעילה ביותר על ידי שימוש בכספת חסינה בפני אש.

דרג את המאמר