לא משנה עד כמה נתאמץ וננסה, בסופו של דבר עבודות שיפוצים הן עסק שמלווה בלא מעט לכלוך ובלגן. הכל טוב ויפה כאשר אפשר לנקות את הבלגן ולהשאיר רק מבנה יפהפה ומרשים, אך מה עושים אם המעלית של המבנה נפגעה במהלך העבודות? מדובר בשיפוצים ותיקונים שלא פעם יכולים לעלות אלפי ועשרות אלפי שקלים. לאור חשיבות של המעלית וערכה הרב, ישנה שיטה טובה ובטוחה שבאמצעותה תוכלו לשמור על מעלית הבניין ללא כל חשש.

במאמר הבא נספר לכם מה הן חליפות הגנה מקצועיות למעליות ומה האפקטיביות שלהן בשמירה על עמידותיהן.

שומרים על המעלית נקייה מפגיעות

עבודות בניין פשוט לא יכולות להיעשות בעדינות. מדובר בחפצים ומכשורים שונים המתאפיינים במשקלים גבוהים ובצורות שונות שכמעט ולא ניתן להיכנס איתם בגמישות אל המעלית. נוסף על כך, נעליהם של העובדים המלאות באבק ובצבע יחד עם בוץ ושלל לכלוכים אחרים – יכולים לפגוע באופן משמעותי בניראות של המעלית ולחייב את הקבלן / היזם בשיפוצים נוספים.

מטרתה של חליפת הגנה למעלית אם כן, היא להקים בחלקה הפנימי מעטפת המכסה את המעלית ומספקת הגנה יעילה במיוחד.

סוגי מעטפת למעליות

בהתחשב בסוג עבודות הבניין והשיפוצים, ניתן לבחור בין מעטפת העשויה בד/ניילון לבין מעטפת עץ.

בעבודות בעלות מאפיינים פיזיים אגרסיביים יותר, מומלץ לבחור במעטפת עץ שתוכל לספוג את החבטות מבלי שייגרם כל נזק למעלית.

דאגה אחת פחות

כקבלנים אתם וודאי טרודים באלף ואחת מחשבות ומשימות שונות, וזאת כדי להבטיח שהבניין יוגש בדד-ליין שעליו הוסכם. מרבית הסיכויים שאינכם יכולים לפקוח עין בכל עת על האופן שבו עובדיכם מתנהלים במעלית. בעזרת מעטפת יעילה למיגון המעלית, תוכלו להסיר מעצמכם דאגה אחת פחות, ולהידרש אך ורק לעבודות השיפוץ והבנייה.