מה יכול להשפיע על מחירי מחשב נייד?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כיום מחשבים  ניידים נחשבים לנפוצים יותר על פני אלו הנייחים. גם במשרדים ניתן למצוא מגוון עובדים אשר עושים את מרבית עבודתם על מחשב נייד וכך הם יכולים לעבוד מכל מקום ובנוחות שלהם. אך מספיק לרפרף מעט ברשת האינטרנט כדי להיווכח כי ישנו מגוון רחב ועשיר של מחשבים ניידים שונים ובטווחי מחירים משתנים. במאמר הבא ריכזנו מספר קריטריונים שמשפיעים באופן ניכר מחיריהם של המחשבים הניידים.

משקל

למשקל ישנה השפעה ניכרת על מחירו של המחשב הנייד. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת יותר, כך המחשב הנייד הוא קל יותר ונוח לסחיבה. חשוב לזכור שאם אנחנו סטודנטים או לחילופין פרילנסרים שמסתובבים עם המחשב הנייד ביום יום לצורך פגישה עם לקוחות, אז הרי שחשוב להקפיד על מחשב שיהיה נוח לסחיבה.

איכות סוללה

קריטריון נוסף שבגללו יש למחשבים ניידים מחירים משתנים הוא אורך החיים של הבטרייה. ככל שהבטרייה היא משוכללת יותר, כך זמן העבודה שלה הוא ארוך הרבה יותר. חשוב להקפיד על סוללה חזקה ויציבה בעיקר בעבודות בהן אנחנו נמצאים בדרכים במרבית הזמן ובביקורים אצל לקוחות. ניתן להדגים זאת למשל בתחום הביטוחים בהם סוכני הביטוח פוקדים את בתיהם ומשרדיהם של הלקוחות הפוטנציאליים.

חומרה

בחומרה מדובר בעולם רחב למדי שבו ניתן למצוא שפע של שינויים וטווחי מחיר משתנים. כאשר מדובר במחשב נייד של גיימרים לצורך הדוגמה, אז הרי שחשוב להקפיד על כרטיס מסך איכותי וזכרון גבוה. אם מדובר במחשב נייד עבור גרפיקאים, אז הרי שגם כאן חשוב להקפיד על כרטיס מסך איכותי. לחילופין אם אתם סטודנטים שזקוקים למחשב נייד עבור תוכנות אופיס, אז הרי שתוכלו להוזיל את העלויות בכמה אלפי שקלים!

אחריות

לעולם, אך לעולם אל תרכשו מחשב מבלי שיש עליו אחריות מלאה מן היבואן. מחשבים ניידים הם לא משחק ילדים, ואתם משקיעים כאן סכום בלתי מבוטל שישתמש אתכם למשך שנים. אם המחשב הנייד איננו מתפקד כשורה, אז הרי שחשוב שתבטיחו כי יהיה לכם למי לפנות בעת צרה.

מודעות: