הטרנד הנפוץ כיום באירועי בת מצווה הוא חגיגה מפוארת במועדונים המתמחים בסוג זה של אירועים. כיום ישנם מועדונים לבת מצווה הפזורים בכל רחבי הארץ. המבחר העשיר והתחרות מאפשרים לערוך הפקת אירוע בת מצווה ברמה גבוהה כזו שתשאיר לכלת הבת מצווה ולאורחיה חוויה בלתי נשכחת. משאבים רבים הושקעו במועדונים אשר מציעים מלבד השכרת המקום חבילות הפקה מושלמות.

כך קרה שאת מסיבת הבת מצווה של ביתנו שירן ערכנו באחד המועדונים לבת מצווה הנחשבים והאטרקטיביים בראשון לציון במועדון ניו יורק החדש ומה שקיבלנו במועדון הזה שווה כל השקעה.

מועדון ניו יורק החדש בראשון לציון, מציע לאורחיו רחבת ריקודים גדולה ומאובזרת במערכת לייזרים תלת מימד, רובוסקנים ותאורות לד מהמתקדמים ביותר. כמו כן ברחבי המועדון פזורים מסכי LCD המציגים תמונות של האורחים במסיבה בזמן אמת. בנוסף , למבוגרים מוצע מקום נפרד המפריד אותם מהילדים ומהווה מקום מבודד מרעש. מעבר לעיצוב הקסום והמהודר המועדון מציע לאורחיו מגוון פעילויות ואטרקציות ייחודיות.

אירוע הבת מצווה של ביתנו שרון היה מופק בצורה בלתי רגילה ושילב בתוכו משחקים והפעלות מותאמות לבת מצווה. D.J איכותי ומקצועי שהרקיד והלהיב במוסיקה עדכנית, וצוות הבידור המקצועי שילב אטרקציות ששידרגו את האירוע בצורה מושלמת כמו: שולחנות משחק סנוקר, הוקי אוויר, כדורגל, עמדות מולטימדיה הכוללות קונסולות משחקי ווי, סוני פלייסטיישן, עמדות אומן ואיפור מקצועי ועוד. בנוסף גם קבלת הפנים, הכיבוד והברים המיוחדים הוסיפו צבע וטעם לחגיגה ולא נשכח את הכניסה המרשימה של ביתנו על שטיח אדום רכובה על אופנוע כבד וזיקוקים משני הצדדים.

אין ספק שכיום, המועדונים לבת מצווה מציעים לכם שלל פעילויות ואטרקציות המגולמות כחלק מחבילה מושלמת להפקת האירוע ולחוויה משתלמת ובלתי נשכחת.

דרג את המאמר