מה ניקוי פנים לגבר כולל?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

בעוד שבעבר טיפולי פנים לגברים היו נראים כמו דבר מה תלוש מן המציאות, או לפחות כזה שלא מרבים לדבר עליו בפרהסיה, הרי שכיום גברים רבים פוקדים קליניקות לקוסמטיקה רפואית במטרה להעניק לעורם מראה חיוני ומחמיא יותר. העשור האחרון הביא עמו מודעות הולכת וגוברת בה גברים ונשים כאחד רוצים להקנות לעצמם מראה מחמיא וזוהר.

ייתכן שזו תרבות האינסטגרם שבה הגולשים משדרים לכולם את האירועים השונים שהם חווים בחייהם עם סלפים נוצצים וייתכן שזו פשוט המודעות הגוברת שעידן האינטרנט והמידע הביאו עמם – מה שבטוח הוא שניקוי פנים לגברים הוא כבר מזמן לא מילה גסה.

מה ניקוי פנים לגברים כולל?

זה נכון שהשאיפה לשיוויון צריכה לעמוד בראש מעייננו, אך כשזה מגיע לניקוי פנים, ישנו שוני הקיים בין הטיפולים הנכונים עבור נשים לבין אלו הנכונים יותר עבור עורם של גברים. לגברים עור בעל מראה מחוספס יותר הסובל מגירויים רבים ופריחות. בעוד שעורן של הנשים עדין, עור הגברים דורש טיפול מותאם אשר יעניק לכם מראה נוצץ, רך וחיוני.

לכך יש להוסיף את העובדה כי גברים נוטים להזיע באופן תכוף יותר, דבר המביא ללכלוכים שונים המצטברים על פני שכבת העור העליונה. הנזקים הנוצרים מן הגורמים הסביבתיים השונים, הרגלי אוכל וספורט ואפילו הגילוח, כל אלו נותנים את אותותיהם על עור הפנים.

טיפול יסודי

על מנת להקנות לגברים את מראה העור הנעים והרך, חשוב קודם כל להתחיל עם ניקוי יסודי המסיר את מצבור הלכלוכים אשר על העור. חשוב לזכור כי גברים אינם נוטים לטפח את עורם יתר על המידה, ולכן כאשר ניגשים לטיפול, ישנה עבודה רבה. הטיפול נעשה בתכשירים קוסמטיים איכותיים ובעלי השפעה גבוהה.

לאור העובדה כי גברים נוטים למספר טיפולים מצומצם, מפגשים אלו יכולים לגלול מכשורים שונים המסייעים בהפחתת הקמטים ומניעת קמטים עתידיים, ניקוי והוצאת שחורים, טיפול באקנה ובצלקות וביצוע פילינג עדין.

מודעות: