מכונות קפה ידניות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

 

 

מכונת קפה ידנית מפעילה את המשתמש ו "מכריחה" אותו להינות מטקס הכנת הקפה. יש להכניס את הקפה הטחון לידית ולהבריג אותה לראש המכונה, לחיצה ויש לכם אספרסו טרי! העלות לכוס זולה.

גאג'יה ויוה  Gaggia Viva

המכונה הזו מאפשרת גם לסטודנט וגם לזוג הצעיר להנות מקפה איטלקי איכותי בבית, בלי לשבור תכנית חיסכון. היא מתאימה לאנשים שחיים עם קפה יום יום. ויוה קפה!

מכונת קפה ידנית לשימוש ביתי, המסוגלת להפיק עד 10 ספלי קפה ביום. ה-ויוה היא המכונה הבסיסית ביותר מתוצרת חברת גאג'יה האיטלקית ומיועדת במיוחד למשתמשים מתחילים שלא מוכנים להתפשר על איכות הקפה. מכונה שמתאימה גם לאוהבי האספרסו, מכיוון שהיא מצוידת במערכת חליטה איכותית, וגם לאוהבי הקפוצ'ינו, שיצליחו להקציף בקלות בעזרת המקציף חלב המיוחד של המכונה. המכונה היא קלת משקל וקומפקטית. בנוסף לשימוש בקפה טחון, המכונה מאפשרת שימוש גם בפודים של קפה, להבטחת נוחות מקסימלית ומינימום לכלוך! חברת גאג'יה עיצבה את המכונה הזו בשביל אנשים שחיים עם קפה טוב יום יום.

גאג'יה ניו בייבי קלאס די Gaggia New Baby Class D

גם ככה עם המכונות של גאג'יה, כל אחד מרגיש בבית כמו מקצוען קפה אמיתי. אבל תוסיפו לזה את האפשרות של תכנות אורך המנה – וקיבלתם מכונה שתגרום לכם לרצות לפתוח בית קפה קטן בבית.

מכונת קפה ידנית לבית, המסוגלת להפיק עד 15 ספלי קפה ביום, מתוצרת חברת גאג'יה האיטלקית. המכונה משלבת אלמנטים של מכונות מקצועיות של בתי קפה, אבל מותאמת לשימוש ביתי. לכן, הקפה שהיא מפיקה הוא באיכות הגבוהה ביותר. למכונה אפשרות לתכנות אורך המנה, כך שכל משקה קפה שתכינו ייצא טעים ומדויק – בדיוק כמו שאתם אוהבים. מארז המכונה עשוי נירוסטה, המקנה לה מראה מרשים ומבטיח עמידות לאורך זמן, הגנה מפני חלודה וקלות ניקיון. ראש החליטה וידית הפילטר זהים לכאלה התמצאו בצכונה מקצועית, עובדה המבטיחה פיזור אחיד של המים והלחץ בעת חליטת האספרסו – למיצוי וטעם מקסימלי. למכונה התקן מיוחד להקצפה, המאפשר גם למשתמש המתחיל להפיק חלב מוקצף עשיר וקרמי, לקפוצ'ינו או לאטה מושלמים. האלמנטים המקצועיים, תכנות אורך המנה, ההקצפה הקלה והתמיכה בפודים, הופכים את מכונת הקפה הזו להצלחה מובטחת.

 

גאג'יה ניו בייבי קלאס  Gaggia New Baby Class

המכונה לא נקראת "בייבי" כי היא לתינוקות, היא נקראת ככה על שם המכונה הביתית הראשונה של גאג'יה.

מכונת קפה ידנית ביתית, המפיקה עד 15 ספלים ליום, מתוצרת חברת גאג'יה האיטלקית. למכונה גוף נירוסטה המבטיח עמידות, הגנה מפני חלודה וקלות ניקיון. ראש החליטה וידית הפילטר של המכונה מעוצבים בגודל ובצורה הזהים לכאלה שתמצאו במכונה מקצועית, לכן, לאספרסו שהיא מפיקה יש את אותם איכויות הקיימות בקפה שמוגש בבתי קפה. בנוסף, חברת גאג'יה ידועה בכך שהיא מכניסה אלמנטים של מכונות קפה מקצועיות לתוך המכונות הביתיות שלה, לכן משקאות הקפה שהמכונה מפיקה הם ברמה הגבוהה ביותר. למכונה התקן הקצפה ייחודי המאפשר הקצפה קלה ומהירה, גם למתחילים. למכונה מגש חימום ספלים, כך שתוכלו להיות בטוחים שגם ביום הכי קר בשנה – הספלים יחכו לכם חמימים על המכונה. ניתן לעשות במכונה זו שימוש גם בקפה טחון וגם בפודים של קפה.

מודעות: