משאית מנוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

מהו התפקיד של משאית מנוף?

משאית המנוף מהווה כלי רכב ייחודי בתחומי ההובלות והרמת המשאות. מדובר על כלי רכב אשר בעצם משלב בין השניים – מצד אחד מדובר על משאית כבדה וגדולה, ומצד שני על סוג של מנוף, אשר יכול לשמש להרמת משאות שונים על פי הצורך. בעצם, משאית מנוף משלבת בתוכה את היתרונות שבשני העולמות. מצד אחד – היא מאפשרת להרים משאות כבדים כמו כל מנוף. מהצד השני, העובדה שהמנוף מותקן על משאית, מאפשר לו בעצם ניוד הרבה יותר יעיל. אם כך, באילו מקרים משתמשים במשאית מנוף?

מגוון השימוש במשאית מנוף

  • הובלת ציוד בניין – לא פעם, עושים שימוש במשאית מנוף בכדי להוביל ציוד בניין ממקום למקום. מאחר שאת הציוד יש לא פעם להרים לקומות גבוהות בפיגומים, ברור שיש יתרון ביכולת הניוד של המשאית.
  • הובלת מכולות – כאשר יש צורך להעביר מכולה מסוימת, ברור שיש צורך במנוף חזק מאד, ומצד שני, יש צורך במשאית שלא רק תוביל את המכולה, אלא גם תוכל להתמקם בצורה מושלמת, בכדי להוריד את המכולה במקום היעד. מבחינה זו, משאית מנוף יכולה כמובן גם להרים קרוואנים שונים שמיועדים למגורים.
  • הובלת עצים ופסולת גיזום – במידה ויש צורך להעביר עצים שונים או פסולת של גיזום, ברור שלמשאית מנף יש יתרון משמעותי. המנוף יכול אסוף את הפסולת היטב, לאכסן היטב, ולאחר מכן פורקים את הפסולת במקום המיועד.
  • הובלת ציוד כבד מכל סוג – במידה ואתם מעוניינים להוביל ציוד כבד מכל סוג שהוא – החל מציוד הנדסי, דרך ציוד חשמלי, ועד לריהוט כבד עבור הדירה שלכם – משאית מנוף נותנת מענה.

אז איך מזמינים משאית מנוף?

אם אתם זקוקים למשאית מנוף, לכל מטרה שהיא, אתם בסך הכל צריכים ליצור קשר עם גורם אשר יוכל לספק לכם גם את כלי הרכב המתאים, וכמובן אנשי צוות מיומנים ובעלי רישיון, שיוכלו להגיע למקום, לאסוף את מה שצריך, ולבצע שינוע מהיר ויעיל.

מודעות: