מתי כדאי להזמין קייטרינג מגשי אירוח?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כשזה מגיע לקייטרינג, רבים מאיתנו מוצאים את עצמם די מתלבטים באשר למאפייני השירות המתאימים ביותר עבורנו. האם כדאי שנזמין קייטרינג בשרי? או שמא חלבי? והאם זהו אירוע שמצדיק השקעה כה גדולה? אולי כדאי שאבחר בשירותי קייטרינג אחרים? שאלות אלו ואחרות, יכולות להטריד לא מעט מארגני אירועים. וזה גם לא חייב להיות אירוע כמו חתונה או ברית ובריתה! אלו יכולים להיות אירועים כמו הרמת כוסית לכבוד אירוע חגיגי בעבודה, עובד שעוזב, ימי גיבוש, ימי הולדת סמליים לאנשים מבוגרים ועוד.

קייטרינג מגשי אירוח – הפתרון המושלם

אם כן, במאמר זה נרצה להתייחס בהרחבה לקייטרינג מגשי אירוח. מדובר בקייטרינג המגיע במנות על גבי מגשים וניתן לקחת אותן בסגנון בופה. הקייטרינג יכול להיות בשרי או חלבי ויש גם פתרונות כאשר רוצים לעשות אירוע מעורב!

ארוחת צהריים חגיגית עם העובדים

קייטרינג מגשי אירוח יכול לכלול מגוון כריכים שונים. כריכים הם דרך מצוינת לציין אירוע תוך שניתן להביא הן כריכים בשריים והן כריכים חלביים. כל אחד מן העובדים יחליט מה הוא רוצה לאכול, וכך לא נמצא את עצמנו בצומת דרכים. כמו כן, ניתן לקחת קייטרינג של פלטת גבינות חגיגית. פלטת גבינות בשילוב עם כוס יין אדום, היא דרך מצוינת להקנות לעובדים את התחושה כי אנו מקום עבודה יוקרתי המשקיע בהם.

חגיגת יום הולדת

מארחים בבית או עורכים מסיבה קטנה בפארק עם מדשאה מוריקה? זהו גם מאורע שבו מגשי אירוח יכולים לענות על הציפיות של האורחים. מגשי אירוח מכילים מגוון מטעמים משובחים שאינם זקוקים לחימום. זוהי דרך נפלאה לארח אורחים בבית בלי להתחייב לבישולים קדחתניים, ותחת תנאים של טבע – זו יכולה להיות ארוחה טעימה ודשנה במיוחד.

שיהיה לכם בתיאבון!

מודעות: