מתי כדאי לשכור יאכטה ליום ההולדת?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

יום ההולדת קרב ובא ואינכם בטוחים כיצד אתם רוצים לציין את היום המרגש בשנה? אפשר תמיד לבחור להתכנס עם כל החברים בבר השכונתי ואפשר גם להיפגש עם כולם על פיקניק, על האש או מסעדה. אבל ככל שאנו גדלים, כך הרצון שלנו לחדש מעט ולשלב מעט מקוריות חדשה גובר.

מה שרבים מאיתנו שוכחים הוא שמדינתנו שטופת השמש היא אתר תיירותי קיצי נהדר וככזה היא גם מציעה לא מעט מועדוני יאכטות המאפשרים לשכור יאכטה לימי הולדת ושלל אירועי שמחה שונים. אז מתי כדאי לשכור יאכטה? הנה כמה מצבים מסוימים שכדאי לכם להכיר.

יום הולדת סמלי

לא כל יום חוגגים מספר עגול. יש משהו במספרים עגולים שמסמל שינוי, פתיחת דף חדש, התחלה חדשה ותקופה מרעננת ומסקרנת. הגעתם לגיל 30? 40? יש לכם קרוב משפחה שחוגג גיל 60 הזוכה לסמליות גבוהה? זוהי עת מצוינת לשכור יאכטה לאירועים ולסגור אירוע של פעם בחיים. יאכטה מסמלת יוקרה והסביבה של הים מאפשרת לנו לשבור את השגרה. זהו בהחלט יכול להיות מורגש כאירוע מיוחד במינו כשכל החוגגים נהנים מנופש בן מספר שעות. קו הרקיע של ישראל שנשקף ממזרחה מספק לנו תחושה חמימה כאילו ואנחנו ממש בקרבתו של אי יווני מזמין ושליו.

כמות החברים באירוע

תתפלאו אבל יאכטה ממש לא מתאימה לאירוע עם עשרות משתתפים. דווקא אם אתם מחליטים לחגוג יום הולדת אינטימי יחסית רק עם האנשים הקרובים אליכם, אז הרי שיאכטה יכולה להתאים בדיוק לרצונותיכם. כך לא תהיו מחויבים בלקיחת יאכטה גדולה ורחבת ידיים שגם תעניק לכם תחושת שווא כאילו ואין הרבה מוזמנים וגם תעלה לכם הון תועפות.

מודעות: