מתנפחים להשכרה עבור ימי הולדת ואירועי בר מצווה

הקיץ מספק שורה ארוכה של אפשרויות בילוי ואטרקציות עבור ימי הולדת, אירועי בר מצווה ועוד. מזג האוויר הנוח בקיץ מעודד את הילדים לצאת מהבית ולבלות זמן איכות משותף בטבע. בנוסף, יש סוגים רבים של פעילויות אותן ניתן לבצע רק בתקופה יבשה וחמה כמו הקיץ. דוגמא מצוינת לפעילות מן הסוג הזה היא מתקנים מתנפחים.

מתנפחים להשכרה הבחירה הנכונה

לא חייבים להתפשר על הפעילויות באירוע והיום ניתן לברר לגבי מתנפחים להשכרה במחירים משתלמים. מתקנים מתנפחים אלו מוצעים במגוון דגמים וגדלים, הם מופעלים על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומתאימים לטווח גילאים רחב.

היתרונות של השכרת מתקנים מתנפחים לאירוע

בהשוואה לאירועי יום הולדת או בר מצווה המתקיימים בתוך אולם סגור, למתקנים מתנפחים יש המון יתרונות ייחודיים:

א. מקוריות – ילדים כבר אינם מתלהבים מאירועים המתקיימים בתוך אולם. הם משתעממים במהירות ולרוב מאבדים עניין בתוך דקות ספורות. לעומת זאת, פעילויות פיזיות כמו קפיצה על מתקנים מתנפחים תשאיר בהם טעם של עוד ותהפוך כל אירוע לחוויה מקורית ובלתי נשכחת.

ב. מחיר – משתלם יותר לשכור מתקנים מתנפחים מאשר לשלם לבעלי אולם על אטרקציות. עבור הורים לילדים עשוי הפער להגיע למאות ואלפי שקלים.

ג. פעילות חברתית – ילדים בימינו כבר לא מקבלים הרבה הזדמנויות לבלות אחד עם השני. רובם רגילים לשבת מול המחשב או הטלפון הנייד, אך כדאי לנצל את יום ההולדת וכמובן גם את אירוע בר המצווה על מנת לרכז אותם תחת קורת גג אחת. הפעילות האידיאלית עבורם כוללת שימוש במתקנים מתנפחים מהנים ובטוחים.

לסיכום, אפשר לשלב מתקנים מתנפחים להשכרה בכל יומולדת או בר מצווה. הם מתאימים לחצר הפרטית, לבריכות עירוניות, לשטחים פתוחים ציבוריים ולכל מקום אחר אותו מעדיפים ההורים והילדים.

דרג את המאמר