נגררים להשכרה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
נגררים להשכרה
נגררים להשכרה

איך בוחרים נגרר לציוד שלכם?

האם יש לכם כמות גדולה יחסית של ציוד שאתם רוצים לקחת עם הרכב שלכם? אם כך, ככל הנראה אתם פשוט תרצו לרכוש או לשכור נגרר עבור הרכב שלכם, שיעזור לכם בשינוע של הציוד כולו. אולם, אם זו הפעם הראשונה שבה אתם צריכים נגררים, עולה כמובן השאלה כיצד אתם יכולים לבחור בנגרר הטוב ביותר שישרת אתכם? יש כמה וכמה קריטריונים לבחירת הנגררים עבור הציוד שלכם, ואנו נעבור על כמה מהמרכזיים שבהם, כדי שתהליך הבחירה יהיה פשוט יותר:

נגררים להשכרה – כך בוחרים בקלות את הנגרר

  • משקל הנגרר – קודם כל, כשאתם בוחרים נגרר, שימו לב למשקל שלו. ההעדפה היא באופן כללי לנגררים שמשקלם הוא נמוך. מבחינת היכולת שלהם לסחוב ציוד אין לכם מה לדאוג – גם הנגררים שמשקלן נמוך יחסית, יכולים לסחוב איתם לא מעט ציוד, והיתרון הוא שבמשקל הנמוך, הנגרר עצמו לא יקשה על הרכב שלכם. מתי כן כדאי לבחור בנגרר כבד יותר? או כשצריך לסחוב ציוד שהוא בוודאות כבד בצורה קיצונית, ובמקביל אתם גם יודעים שהרכב שלכם הוא גדול יחסית ובעל יכולת שינוע טובה.
  • גלגלי הנגרר – לרוב כשאנו מסתכלים על הנגרר, אנחנו בעיקר שמים לב לגוף הנגרר עצמו ולמשטח שלו, וממעטים להסתכל על החלק התחתון שלו. עם זאת, החלק התחתון של הנגרר הוא חשוב מאד, כי בלי הגלגלים, הנגרר לא יתפקד היטב. חובה לשים לב לגודל והקוטר של הגלגלים של הנגרר ולשים לב לצמיגים שלהם. יש לוודא שהגלגלים הם במצב מצוין ויכולים לעמוד היטב בעומס של הנגרר.
  • המתכת – עוד היבט חשוב בבחירת נגרר צריכה להיות המתכת שממנה הוא עשוי. יש כיום לא מעט מתכות שמהן ניתן להרכיב נגררים. הדבר שבעיקר צריך לשים לב הוא שמדובר על מתכת שאיננה מחלידה – בין אם זהו חומר שמלכתחילה לא מחליד, או שזו מתכת שעברה תהליך של גלוון, אחרת אתם תצטרכו בהמשך להתמודד עם חלודה בנגרר.

נגררים להשכרה – ואז אפשר גם לבחור

לאחר שסוקרים את המרכיבים המרכזיים הללו, תהליך הבחירה בנגררים הופך להיות הרבה יותר פשוט ונוח, ואנו מאחלים לכם בהצלחה!

מודעות: