נגרר לרכב פרטי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
נגרר לרכב פרטי
נגרר לרכב פרטי

הכל על נגרר לרכב פרטי להובלת דירות

כיצד אנשים מובילים דירות וכיצד המעבר מתבצע? אנחנו רגילים לחשוב שמעברי דירות מתבצעים ברובם בעזרת חברת מובילים שמגיעה עם המשאית הגדולה ובעזרתה מובילה הכל. אולם, יש דרך נוספת לבצע את ההובלה – והיא בעזרת נגררים מיוחדים שמתחברים לרכב. הנגררים הם בעצם כמעין עגלות גדולות עם חיבור מיוחד לוו שמותקן על גבי החלק האחורי של הרכב, והם מהווים משטח נוסף לאחסון הציוד להובלה. אז למי זה מומלץ, מי משתמש בזה, ומהן האפשרויות?

כמה היבטים חשובים בנגררים להובלה

  • מושלם להובלה קטנה – קודם כל, ברור כי נגררים הם באופן כללי, פתרון מושלם לכל מי שמבצע הובלה קטנה. זוג צעיר או סטודנט למשל שעובר לבדו – אין להם בהכרח הרבה ציוד, ולעתים מדובר על כמה ארגזים בודדים, בתוספת למכשיר אחד או שניים גדולים (למשל מקרר, מכונת כביסה, תנור, וכיו"ב). במקרים הללו אין שום צורך במשאית מבוילים ענקית, והנגרר לבדו נותן מענה.
  • השכרת נגרר לרכב פרטי להובלה עצמאית – אפשרות פופולרית מאד היא לוותר לגמרי על הפניה לחברת המובילים, ופשוט לפנות לחברה שמציעה שירות של השכרת נגררים ליום, לחבר את הנגרר לרכב שלכם (במידה וכמובן יש לכם וו, אחרת צריך לתאם גם התקנה של וו במוסך), ולאחר מכן יש לכם רכב שיהיה מושלם לקראת ההובלה הקטנה!
  • פתרון למובילים עצמאיים – מי שמבקש לקנות נגררים לטובת הובלת דירות הם לרוב לא אלו שעוברים דירה, אלא המובילים עצמם. לא מעט מובילים שרוצים להתמחות בהובלות קטנות, פשוט משקיעים בקניה של נגרר ומחברים אותו לרכב שלהם. כך הם יכולים להציע הובלות קטנות ונוחות, וגם לא מסתבכים יותר מידי במציאת מקום חניה.

נגרר לרכב פרטי – קניה ולחשוב על ההמשך

גם אם אינכם מובילים, אפשר שדווקא תבקשו לקנות נגררים ולא לשכור אותם לקראת ההובלה. מה הטעם פה? הרי יום אחרי ההובלה אתם לא צריכים יותר את הנגרר. אולם, זה רק המצב לכאורה! בפועל, מרגע שיש לכם נגרר תוכלו להשתמש בו לעוד מטרות מעבר להובלת דירות, כולל הובלת ציוד בזמן שאתם יוצאים לטיול,  הובלה של כלי עבודה במסגרת העבודה שלכם, ועוד.

מודעות: