קצת על הצורך בשירות ניקוי מרצפות בבית שלנו או בבית העסק שלנו, באופן שגרתי או באופן חד פעמי

שירות איכותי של ניקוי מרצפות הוא שירות רלוונטי מאוד עברו רבים מאתנו על בסיס קבוע, ועבור כמעט כל אחד מאתנו מדובר בשירות רלוונטי בסיטואציות ספציפיות וחד פעמיות (או לפחות לא שכיחות). על בסיס קבוע, מדובר בשירות רלוונטי מאוד עבור מי שבאחריותו מרחב גדול יחסית שזקוק לשטיפה (כמו משרד או בית עסק), או אם אין ביכולתנו לבצע את השטיפה בעצמנו או במשאבים שקיימים בבית או בעסק שלנו. במצבים שכאלה נזדקק לשירות קבוע ואיכותי שיבצע עבורנו את שטיפת וניקיון הרצפה, אך כמובן שזו לא כל פרנסתם של שירותי הניקיון. במצבים רבים, באופן חד פעמי, ישנו צורך בשירות ניקיון מרצפות יסודי ואיכותי. סיטואציות שכאלה כוללות שטיפה וניקיון יסודיים אחרי שיפוץ, שטיפה לפני כניסה לבית חדש או לאחר התפרצות של גורם מלכלך כזה או אחר, כמו דליפות, הצפות וכדומה. חשוב לזכור שבכל הנוגע למרחבים ציבוריים שתנועת האנשים בהם היא רבה, הצורך בשירות איכותי ויום יומי של ניקיון מרצפות הוא צורך גדול עוד יותר, במיוחד בשל חשיבות הניקיון לרושם שהמקום יוצר והרושם השלילי שעשוי להיווצר אם לא נקפיד על ניקיון רציף ואיכותי של המרחב.

מה מציב חברת שירותי הניקיון בתחום של ניקוי מרצפות?

  • בתור התחלה, חשוב לציין כי שירות הניקיון של חברת אחזקה ניקיון ושירותים הוא שירות מקצועי ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל התחומים, כשתחום המרצפות הוא אמנם התמחות ספציפית שלנו אך לא בלעדית. אנחנו יודעים לתת מענה מקצועית של ניקוי מרצפות מכל סוג, החל ממשטחי בטון ואריחי קרמיקה וכלה ברצפת בזלת או כל משטח ייחודי אחר. המקצועיות שאליה אנחנו מחויבים מבטיחה לכם את הניקיון היסודי ביותר, בלי תקלות ובלי חצי עבודה.
  • המקצועיות שלנו נשאבת בראש ובראשונה מניסיון. צוות אנשי הניקיון שלנו הוא צוות מנוסה שמכיר היטב את המשטחים השונים ואת הדרך הנכונה לנקות אותם, ואנחנו מתחייבים לניקיון איכותי כי אנחנו מכירים היטב את כוח האדם שלנו ויודעים בדיוק למה אנחנו מסוגלים.
  • בהתחשב בצורך בשירות של ניקיון מרצפות במרחבים ציבוריים ובעסקים, אנחנו יודעים לתת מענה יום יומי בכל היקף שיידרש, כשלכל בעיה ולכל אתגר שיוצב בפנינו נציב את כוח האדם האיכותי והמנוסה שלנו כפתרון עד הגעה למצב הניקיון הרצוי. אנחנו מתחייבים לתוצאות הטובות ביותר כפי שהן נדרשות מאתנו, גם כשמדובר בניקיון יום יומי ובמערכת יחסים קבועה עם עסק כזה או אחר. בסופו של דבר, אנחנו מבינים שהלקוחות שלנו הם המשאב החשוב ביותר שלנו, ואנחנו תמיד שמים את הלקוחות שלנו ואת הצרכים שלהם במקום הראשון בסולם העדיפויות שלנו.

ניקוי מרצפות – הניקיון היסודי ביותר שמרצפות הבית או העסק שלכם חוו נמצא במרחק שיחת טלפון

בין אם מדובר בצורך חד פעמי בשירות של ניקוי מרצפות לאחר שיפוץ, ובין אם מדובר בשירות קבוע שנחוץ לכם אפילו על בסיס יום יומי, עכשיו אתם כבר יודעים ששירות הניקיון האיכותי ביותר שתוכלו למצוא נמצא במרחק שיחת טלפון אחת לאחזקה ניקיון ושירותים. הרימו אלינו טלפון, ותתאמו מול המומחים שלנו את סוג השירות שנחוץ לכם בניקוי המרצפות, עד הגעה לשירות המדויק שנחוץ לכם ולהצעת מחיר. אנחנו מתחייבים שעל איכות שירות, מקצועיות ויסודיות כמו שלנו לא תמצאו מחיר רווחי יותר – ואם אתם לא מאמינים פשוט תשאלו את הלקוחות המרוצים הרבים שלנו.