ניקוי ספות בגדרה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

ניקוי ספות בגדרה

הבית שלנו הוא אנחנו, העיצוב שבחרנו מצביע גם קצת עלינו, על טעמנו, הקפדה על הניקיון והשמירה עליו. הסלון הוא כידוע מרכז הבית וגם חלון הראווה שלנו. זה המקום בו אנו מבלים, מארחים, והוא גם מועד לפורענות עקב השימוש המגוון בו. בניגוד לרצפה, אותה ניתן בקלות לנקות ולהשיבה לקדמותה, הספות נוטות להתלכלך והניקוי שלהן מורכב יותר ולעיתים מצריך אנשי מקצוע. החברה לניקיון ואחזקה מתמחה במתן שרותים כמו ניקוי ספות בגדרה ובמקומות נוספים ברחבי הארץ. אנו בעלי ניסיון בטיפול בכל סוגי הספות – עור ובד – ומגיעים אליכם הביתה עם מכשור מתקדם ועם תוצאות מרשימות.

איך למנוע כתמים – הטיפים של החברה לניקיון ואחזקה

כדי לשמור על בדי הריפוד לאורך זמן מומלץ להימנע מלהניח עיתונים על הספות. צבע הדפוס נוטה ללכלך את הבד, את האצבעות שלנו ואף להשאיר ריח שנספג בספות.

הרחיקו את ספות העור ממקור חום כמו תנורים, קמינים, מפזרי חום, שמש ישירה ומנורות. החום עלול לגרום לשינוי צבע הספות במשך הזמן.

הימנעו מרחיצת ספות העור במים וסבון. לעיתים הנוזלים גורמים נזק ומשנים את צבע הבד.

אל תשפשפו את הספה בכריות קרצוף (סקוטשברייט). הפעולה עלולה לפגוע במרקם הבד, לשנות את צבעו ולהעמיק את הכתם.

אין להשתמש בחומרים המכילים חמצן פעיל, אקונומיקה או חומרים שאינם מיועדים לניקוי ספות או ריפודים וכל מקרה, עדיף להתייעץ עם מומחים לניקוי ספות בגדרה, לפני שמתחילים לנקות את הספות בבית או במשרד

הדרך היעילה ביותר לניקוי הספות היא הזמנת אנשי מקצוע, כיוון שכל סוג ספה מצריך שיטת ניקוי מיוחדת המתחשבת במרקם הבד, סוג הבד, סוג הכתמים ומקורם. לעיתים טיפול לא מקצועי עלול להסב נזק בלתי הפיך לספות שלכם, ואז לא יהיה מנוס מהחלפתן. צוות המומחים של החברה לניקיון ואחזקה מבצע ניקוי ספות בגדרה ובמקומות נוספים במרכז כדי להחזיר לספות את הברק והצבע שהיו להן כשבחרתם אותן.

כשמדובר על ניקוי ספות, אנו מיד חושבים על ניקוי ספות הסלון בבית, אך למעשה ספות יש גם במשרדים, בלובי של בניינים משותפים, בחנויות, במספרות, בקליניקות ואפילו במכוניות שלנו. המשותף לכל המקומות הללו הוא שהספות מתבלות, מתלכלכות וצוברות אבק, כתמים ושאר פירורים שמסתתרים להם בין הכריות והקפלים לנצח. אבל לא צריך להשלים עם רוע הגזירה, ניקוי ספות בגדרה של החברה לניקיון ואחזקה ייתן לכם פתרון מהיר ומקצועי.. פנו אלינו לקבלת הצעה משתלמת ושירות אדיב ומקצועי.

מודעות: