שטיחים הם אלמנט איכותי מבחינה עיצובית ופרקטית בבתים רבים, וחשוב לשמור עליהם

ניקוי שטיחים בבית

ניקוי שטיחים בבית

שטיחים הם אלמנט איכותי בעל יתרונות רבים בחיי היום יום בבית, בדגש על יתרונות עיצוביים ועל יתרונות פרקטיים ותחושתיים של בית. השטיח הוא מצד אחד אלמנט עיצובי איכותי שמאפשר לכם ליהנות מצורה ומצבע ייחודיים בחדרים שונים בבית. מצד שני, מדובר גם באלמנט שמשדר בית בצורה הבסיסית ביותר – הוא יוצר חמימות, הוא מאפשר לכם להתהלך יחפים בצורה נוחה במיוחד, והוא יוצר את האווירה הנחוצה בבית שלכם בחללים שונים בו. משום כך, ברור מדוע אתם רוצים לשמור ולנקות את השטיח בצורה יעילה – ובמידה ויש לכם בעל חיים בבית, ניקוי שטיחים הוא לא פשוט כל כך.

בבית עם בעלי חיים חשוב לדעת כיצד לשמור על השטיח ולנקות אותו בצורה יעילה

  • שאיבה – אחד הדברים החשובים בניקוי שטיחים בבית עם בעלי חיים הוא שאיבת אבק, וספציפית שאיבה של שיערות שמצטברות על השטיח. אם לא אילפתם כלב שלא ללכת על השטיח, תהיינה שיערות על השטיח (עם חתולים אי אפשר למנוע זאת), ועליכם לשאוב באופן קבוע אחת לשלושה-ארבעה ימים לפחות בכדי לוודא שהשטיח שומר על מראהו האיכותי.
  • הסרת כתמים – אחת הבעיות הגדולות שיכולות להיווצר משילוב של בעלי חיים ושל שטיחים היא כתמים. המקרים הקיצוניים הם אלה בהם הכלב עושה צרכים על השטיח, אבל ישנם גם מצבים חמורים פחות שצריך לדעת לטפל בהם – שפיכה של מזון או הכנסה של לכלוך על כפות בעל החיים. במצבים כאלה, ישנם חומרים ייעודיים לניקוי שטיחים מכתמים, ואפשר גם לפנות לשירות מקצועי בתחום.

אל תוותרו על השטיח, ובוודאי שאל תוותרו על חיית המחמד שלכם – דעו לשמור על השטיח

חשוב מאוד לאלף כלב שלא להיות על השטיח ובוודאי שלא לעשות צרכים בבית – אבל בכל מקרה כדאי לדעת שיש למי לפנות במצב בו יש כתם על השטיח ואתם צריכים לנקות אותו. ניקוי שטיחים איכותי הוא גם שמירה על השטיח באופן יום יומי, וגם היכולת לתת מענה מקצועי במצב בו יש כתם משמעותי יותר על השטיח.

למידע נוסף והזמנת שירות של ניקוי שטיחים כנסו עכשיו לאתר של חברת בר ניקוי

דרג את המאמר