השוואת מחירים בין שירותי ניקיון משרדים בתל אביב לבין באר שבע

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

בין אם יש לכם משרד בתל אביב, ובין אם יש לכם משרד בבאר שבע, יש דבר אחד שמשותף בכל מקרה – אתם תמיד תרצו לשמור על משרד נקי ומצוחצח לחלוטין. חשוב מאד לציין כי משרד נקי צריך להיות הן עבור כל תושבי גוש דן והן עבור תושבי הנגב. למרות זאת, אנו עדים כמובן לכך שיש מחירים שונים בין שירותי ניקיון משרדים בתל אביב, לבין השירות שניתן בבאר שבע. אם כך, ממה המחיר יכול להיות מושפע, ואיך אתם תוכלו לקבל הצעת מחיר הוגנת?

ניקיון משרדים בתל אביב לבין באר שבע – ההבדלים בין השירות לפי האזור

  • יוקר המחיה – ככלל, יש לזכור תמיד שיורק המחיה בתל אביב, הוא מהגבוהים ביותר שיש בכל הארץ. לכן, המחירים עבור השירותים השונים, ובהם גם שירותי הניקיון, הוא גבוה יותר בתוך תל אביב מאשר בבאר שבע. בעבר, יוקר המחיה בבאר שבע היה נמוך מאד. בשנים האחרונות עקב הצמיחה שהעיר חווה היא גם התייקרה, אם כי היא עדיין זולה יותר מתל אביב, ולכן באופן בסיסי, המחיר עבור שירותי הניקיון יכול להיות נמוך יותר.
  • תחרות – הצד השני של המטבע, נוגע לתחרות בין חברות הניקיון. אין ספק שכיום, יש יותר חברות ניקיון משרדים שפועלות בתל אביב מאשר בבאר שבע. הדבר מוביל לתחרות בתל אביב, ובעקבותיה גם להורדת מחירים. בבאר שבע, למרות שהיא העיר הרביעית בגודלה, יש באופן משמעותי פחות חברות ניקיון – ולכן יש חברות שמאפשרות לעצמן לגבות דווקא מחירים גבוהים יותר.
  • גודל המשרד –  כמובן שגם גודל המשרד יכול להשפיע על המחיר, אבל האם יש הבדלים בגודל המשרד בין הערים? לעתים כן! מאחר שמחירי הנדל"ן בבאר שבע נמוכים יותר, יש אנשים שמעדיפים להעביר את העסק לבירה הדרומית, כדי להקים משרד גדול יותר – אם כי אז יש יותר שטח לנקות כמובן

כמה זה עולה בסוף?

אפשר לראות שבסיכום הכללי, אפשר שהמחירים בין ניקיון המשרדים בתל אביב לבין הניקיון בבאר שבע הם שווים באופן ממוצע, שכן יש קריטריונים שמשפיעים על המחירים בשתי הערים, כלפי מעלה ומטה כאחד.

מודעות
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});