המשרד שלנו הוא אולי המקום שבו אנחנו מבלים את הזמן הרב ביותר בכל יום, וצריך לוודא שאנחנו שומרים על ניקיונו ברמה גבוהה במיוחד

היינו רוצים להגיד לכם שהבית שלנו הוא המקום שבו אנחנו מבלים את הזמן הרב ביותר בכל יום, אך העובדות בחברה המערבית בכלל ובמדינת ישראל בפרט מראות סיפור קצת אחר. אנחנו מבלים במשרד שלנו, בממוצע, כמות זהה ואף גדולה יותר של זמן בממוצע במהלך השבוע וימי העבודה מכמות הזמן שאנחנו מבלים בבית, כשהכוונה היא כמובן לאנשי ניהול ולבעלי עסקים. בהתחשב בכך, אנחנו צריכים לעשות את המיטב בכדי להפוך את המשרד שלנו למרחב איכותי וביתי ככל הניתן, ואחד הדגשים החשובים ביותר להגעה למצב שכזה הוא שמירה על ניקיון המשרד בסטנדרטים הגבוהים ביותר שניתן לשמור עליו. שמירה על ניקיון המשרד ברמה הגבוהה ביותר עושה הרבה יותר משמירה על אווירה נעימה וביתית עבורנו, מדובר בכלי שלנו לשמירה על מוטיבציה וסביבת עבודה סטרילית באיכות גבוהה, וכל חריגה מסטנדרט ניקיון גבוה היא סכנה, משום שאנחנו עשויים ליצור רושם שלילי על עובדים ועל עמיתים שנכנסים למשרד שלנו אם מדובר במרחב לא נקי. בהתחשב בכך, ברור שנחוץ לנו שירות מקצועי ואיכותי של ניקיון משרדים.

אילו שירותים ספציפיים חשוב לקבל משירות מקצועי ואיכותי של ניקיון משרדים?

  • שירות ניקיון משרדים מתחיל ברמה הבסיסית ביותר מניקיון הרצפות והמשטחים, כבסיס האיכותי שבלעדיו לא ניתן לשמור על סביבה נקייה במשרד. בין אם מדובר ברצפה שיש לשטוף ובין אם מדובר בשטיח שאותו יש לשאוב או לנקות באמצעים אחרים (קיטור, למשל), עליכם לוודא ששירות הניקיון שאליו אתם פונים הוא שירות שיודע לתת לכם מענה איכותי בסטנדרט הניקיון הבסיסי ביותר שנחוץ לכם.
  • אחד הצרכים החשובים ביותר בניקיון יסודי של משרדים הוא שירות ניקוי חלונות איכותי. במקרים רבים, בעיקר במשרדים הממוקמים במגדלים ובקומות גבוהות, דפנות המשרד הם באופן מובהק עשויים זכוכית וחלונות גדולים. במקרים כאלה אנחנו זקוקים לשירות שיודע לבצע ניקיון חלונות איכותי ברמה גבוהה, ובמידת הצורך לתת גם מענה לניקוי חיצוני באמצעות ציוד סנפלינג.
  • אנחנו מאמינים באמונה שלמה שהדבר החשוב ביותר במערכת היחסים בין המשרד ששוכר את שירותינו ובין החברה שלנו הוא הגורם האנושי. הגורם האנושי מצדו של המשרד הוא האנשים שעובדים בו ורוצים ליהנות מהסביבה הנקייה ביותר, והגורם האנושי מצדנו הוא אנשי הניקיון שלנו, שהם אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר בתחום עם ניסיון עשיר בכל תחום של ניקיון. השירות המקצועי והאיכותי שלנו מתבטא גם ובעיקר בגורם האנושי שלנו, ואנחנו משתדלים להתאים את העובדים האיכותיים והמתאימים ביותר לכל משרד ששוכר את שירותינו על בסיס קבוע.

צרו קשר ותתאמו אתנו את היקף שירות הניקיון שנחוץ למשרד שלכם

כשאנחנו מדברים על ניקיון משרדים ברמה הגבוהה ביותר, אנחנו מדברים על חברת ניקיון ושירותים. אין סיבה לפנות לכל שירות אחר, כי אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות המקיף והאיכותי ביותר, בסטנדרטים הגבוהים ביותר של תודעת שירות בקרב העובדים שלנו ובסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר של ביצוע הניקיון. בכל הנוגע למשרד שלכם, זה בדיוק מה שמגיע לכם – הסביבה הנקייה והאיכותית ביותר שתאפשר לכם ליצור את סביבת העבודה האיכותית ביותר שמגיעה לכם. מאחר וסביבת עבודה משפיעה ישירות על איכות ותפוקת העבודה במשרד, פנייה אלינו היא פשוט שדרוג של המשרד שלכם.