ניקיון משרד עם חברת ניצוץ מעולם לא היה פשוט יותר. ניצוץ, כמו חברות ניקיון משרדים רבות מעניקה שירותי ניקיון ברמה גבוהה למשרדים. אתם בוודאי שואלים את עצמכם למה משרד בכלל צריך שירותי ניקיון. התשובה לשאלה זו היא פשוטה. מראה המשרד שלכם ורמת הניקיון בו משקפת את האופי שלכם ואת הרצינות בה אתם מתייחסים למשרד ולשירות שלכם. משרד נקי ומצוחצח מראה על רצינות, אחראיות ואכפתיות. משרד נקי מושך אליו יותר לקוחות מאשר משרד מוזנח ומלוכלך והסיכויים שהלקוחות יחזרו גדל ככל שרמת הניקיון במשרד יותר גבוהה. בשוק פועלות חברות רבות והבחירה עלולה להיות קשה. העקרונות הבאים יעזרו לכם לבחור בחברת ניקיון למשרדכם.

ערכו סקר שוק מעמיק

כאמור למעלה, בשוק פועלות חברות ניקיון רבות. מצד אחד, זה מקשה עלינו לברור את חברות הניקיון הטובות ביותר. מצד שני, המצב מהווה עבורנו יתרון עצום. אנחנו יכולים לנצל את התחרות בין חברות הניקיון על מנת לקבל מחיר יותר טוב עבור שירותי הניקיון. כאשר בוחרים חברת ניקיון חשוב לבצע סקר שוק נרחב ומעמיק ולבקש הצעות מחיר מכמה שיותר חברות. את הצעות המחיר מומלץ לבקש בכתב על מנת שיהיה לכם יותר נוח להשוות ושתהיה לכם אסמכתא למה שהובטח לכם ובכמה.

סינון חברות הניקיון

שלב זה מתקשר לשלב השני. לאחר שקיבלנו את מספר הרב ביותר של הצעות מחיר הגיע הזמן לשבת, לבדוק את כולם ולהתחיל לסנן חברות. הקריטריון הראשון שעל פיו ניתן לעשות סינון הוא המחיר שגובה חברת הניקיון ביחס לכמות השירותים שהיא מספקת. נסו לחפש את יחס מחיר-שירותים המשתלם ביותר. שנית, ניתן לסנן חברות ניקיון על פי הוותק והניסיון שלהן בשוק. שלישית, ניתן לסנן חברות ניקיון על פי זמני הניקיון שלהן. חברה שזמני הניקיון שלה אינם מתאימים עבורכם אתם יכולים לסנן.

חיפוש המלצות וחוות דעת

לאחר שסיננתם את חברות הניקיון על פי קריטריונים שונים הגיע הזמן לחפש חוות דעת והמלצות אודות שירותי הניקיון. סקרו את חברות הניקיון שנשארו לכם אחרי תהליך הסינון ורשמו שם של כל אחת מהן במנוע החיפוש. כעת, חפרו במנוע החיפוש עד שתרגישו שאתם מחזיקים במספיק מידע על מנת להגיע להחלטה נכונה.

דרג את המאמר