ניקיון נגררים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

מספר טיפים לניקיון נגרר – תחזוקת הנגרר חשובה לאיכותו

אם יש לכם נגרר אתם ודאי מרוצים מאוד מהקנייה שלכם. נגרר הוא אחד הכלים היותר יעילים שיש בעולם והם יכולים לפתור לכם בעיות רבות. הובלה של חלקים כבדים וציוד רב נעשית קלה במיוחד, יציאה לחופשה לכנרת לא מצריכה מכם להידחס ברכב או שהנגרר שלכם גורר את אופנוע הים שלכם עד לחוף ומשם אתם נהנים בלי גבולות. נגרר משפר את איכות החיים באופן דרסטי בעיקר לאנשים שזקוקים לכלי הובלה איכותי והוא יכול להתאים לכל רכב כולל רכבים פרטיים יחסית קטנים אך אם יש דבר שיכול להשפיע לו על השימושיות זהו הניקיון. אמנם ניקיון מצטייר כגורם שלא יפגע בפעילות שלו אך אף אחד לא רוצה לעבוד עם נגרר מלוכלך שיכול גם להישחק אם לא תתחזקו אותו בצורה נכונה.

מספר טיפים לניקיון נגרר

  • כשמנקים נגרר חשוב להתחיל בשאיבה שלו. בעיקר אם מעמיסים על הנגרר ציוד רב שיכול ללכלך אותו כמו למשל ענפים או סחורה מסוימת שמשאירה עליו כתמים חשוב מאוד לשאוב את כל האבק רק אחרי זה להתחיל לשטוף אותו. הניקיון חייב להיות יסודי ולשאוב את כל החלקים שלו כאשר בתקופת החורף יכולים להופיע עליו גם כתמי בוץ שילכו ויחמירו ואף יידבקו בוזקה לשטח הנגרר אם לא תנקו אותם בזמן. חשוב מאוד לנקות את כל האזורים גם אלו שנמצאים מעל הגלגלים וכמובן גם את הגלגלים עצמם.
  • אחרי שהנגרר נקי מלכלוך חשוב מאוד להבריק אותו עם חומרי ניקוי מתאימים. הנגררים עשויים ממתכת חזקה ויש כמה סוגים כאשר יש נגררים שמגיעים בצורת כלוב לעומת נגררים לאופנוע ים, לטרקטורונים או נגררים שהם כמו עגלת משא גדולה. בכל מקרה ניקיון נגרר חייב לכלול גם את החיבורים של הנגרר וגם את הגלגלים שלו כאשר מומלץ גם לבדוק אוויר בגלגלים תוך כדי שאתם מנקים אותו.

אל תשכחו להפריד את הנגרר מהרכב

אנשים רבים שוכחים אפשרות אחת קטנה שיש לנגרר והיא לפרק אותו מהרכב. לפני שאתם מתחילים במלאכת הניקוי היסודית, ניקיון נגרר מתבצע בצורה טובה הרבה יותר כאשר הוא לא מחובר לרכב וכך תמנעו גם לכלוך של הרכב שלא לצורך.

מודעות: